Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pisiltél már be iskolába?

Emma6 kérdése:

Pisiltél már be iskolába?

Figyelt kérdés
Írj kort és nemet és történetet

#pisi #iskola #bepisilés #Pisis nadrág
2022. júl. 6. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon égő, de úgyse tudja meg senki, hogy ki vagyok :D

Középiskolában 16 évesen nagyon kellett már pisilnem és siettem, de megállított egyik tanár és poénkodott én meg annyira nevettem, hogy sajnos elkezdett kijönni. Félek, hogy látta, de már mindegy. 24 éves vagyok most.

2022. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
95%

Nem

De egyik fiú osztálytársam beszart órán

1ben csak a büdösre lett figyelmes mindenki

2022. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
79%

Volt már ilyen. Nem vagyok rá büszke, de anonim oldal, fene bele, elmondom.

Fagylaltozni voltunk a belvárosban az osztállyal, és kezdet feszülni a hólyag. Gondoltam mindjárt megyünk vissza, és tartogattam. Aztán mégsem mentünk mindjárt vissza, az ofőm szeretett volna még fényképezkedni a Duna-parton, úgyhogy mondtam neki, WCznem kell, és iszkoltam a suli felé. Be a portán, köszönés nélkül, és be az első WC-be. Eddig működött a dolog, de amint a fülkébe értem, megeredt a banánlé, rá a nadrágomra. Picomásodpercek kérdése volt, de pórul jártam végül.

Szerencsére hosszú pólóm volt, ami alá úgy ahogy sikerült a nedves részt felhúznom, és a pólómra is fröcsköltem vizet, hogy úgy tűnjön, nagy volt a csap víznyomása, nem pedig bepisiltem. Szerencsére utolsó óra volt, úgyhogy a suliban megúsztam a kínos részt. A buszon viszont.. csak állóhely volt, és mint kiderült, a víz gyorsabban szárad a vizeletnél. Úgyhogy kaptam pár kéretlen nyugdíjaspillantást. 17 éves fiú vagyok, két-három éve történt az eset.

2022. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
86%
8 évesen jöttek érzem és nem mentem el indulás előtt a wcre. Hazáig kibírtam, a wcig is eljutottam de levetkőzni időben már nem sikerült. Cest la vide
2022. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
87%
Nem én voltam akivel történt. Kisiskolás koromban szálltunk be anyámmal a liftbe és amikor becsukódott a liftajtó csípőre tette a kezét és elkezdett jobbra-balra lépkedni. Kérdeztem tőle hogy te most csárdást jársz? Erre mondja hogy nem, pisilni kell. De tényleg úgy nézett ki mint aki táncol. Amikor kinyílt a bejárati ajtó az iskolatáskámat behajította a sarokba és elkezdett futni a wc fele de útközben elkezdett befolyni neki. Mire kiért a fele a gatyába ment.
2022. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
75%
Igen ötödikes voltam amikor órán bepisiltem. Nem mehettem ki és megindult.
2022. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
78%
Fociztunk tesi órán középiskolában. Kapus voltam. Nagyon kellett pisilnem. Kilógattam a torna nadrág szárán, de alighogy elkezdtem pisilni, megindult egy támadás a kapum felé. Nem tudtam azonnal elállítani, elég sok befolyt.
2022. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
54%
Elsőben vártam a soromra a wcn és aki bent volt nagyon lassú volt. Annyira kellett hogy leguggoltam és megállás nélkül sikítottam, hogy jöjjön már ki a wcről. Amikor végre kijött a wcről négykézláb kúsztam el a fülkéig és csak annyi kellett volna hogy felálljak, de nem ment. Ha felállok azonnal megindul és csak négykézláb voltam a wc előtt és sírtam és mondtam a lánynak hogy most miatta fogok bepisilni.
2022. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
77%
Gimiben szinte minden testnevelés órán. De csak annyit, hogy a többiek észre sem vették. Akkor volt cikis, amikor óra után odajött hozzám egy évfolyamtársam, hogy adjam már kölcsön a tornanadrágomat, mert otthon felejtette.
2022. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
82%
Negyedikben tanév elején elmentünk a múzeumba és amikor jöttek értem a szüleim, kérdezték, hogy mi tetszett benne a legjobban én meg őszintén elmondtam, hogy a WC. Nem csak azért, mert nagyon tiszta volt, hanem gyönyörű volt a csempéje, tágas volt és olyan volt mintha egy palotában lennék. A szüleim erre nevettek és elindultunk hazafelé és közben beszélgettünk. Amikor hazaértünk apukám elkezdte nekünk mondani, hogy tényleg milyen vicces az, hogy elmegy valaki a múzeumba és ami a legjobban tetszik neki az a WC és hogy ez olyan mintha elmenne koncertre és azt mondaná hogy a színházban ami legjobban tetszett neki az a WC vagy a moziban ami a legjobban tetszett neki az a WC. Közben anyukám ahogy hazaértünk a mosdóba ment, sietős volt neki úgyhogy az ajtót se csukta be és amíg hallgattam apukámat, láttam, hogy mintha nem sikerülne anyukámnak kigombolni a nadrágját. Leeresztette a kezeit és mondta apukámnak nyöszörgő hangon, hogy "Fogd be!". Apukám csöndben maradt és csendben néztük őt és én nagyon féltem. Úgy éreztem, hogy baj van és rettegni kezdtem. Közben anyukám kihasználta a csendet, gyorsan kigombolta a nadrágját és nem pisilt be.
2022. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!