Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor pisiltetek/kakiltatok...

Emma6 kérdése:

Mikor pisiltetek/kakiltatok be legutoljára?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és nemet meg történetet és inkább azok írjanak akikkel 18 alatt volt

2022. jún. 28. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Én egészen sokáig bekakiltam, nem sokkal az első osztály előtt hagytam abba.
2022. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Tegnap de ez fétis 46F
2022. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Most.
2022. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkor pisiltem be utoljára amikor ovis voltam és éjszaka egy hatalmasviharra riadtam fel és egy dörgéstől annyira megijedtem hogy sikerült bepisálni.


Bekakilni nem kakiltam be mióta szoba tiszta vagyok de úgy 15 éves koromba előfordult egy baleset. Épp fürödtem a kádban amikor éreztem hogy fingani kell de csak egy kis pukira számítottam gondoltam elengedem a kádban de végül nem puki volt hanem úgy befostam hogy az egész víz bebarnult, és engedhettem le aztán lehetett kisikálni a kádat meg persze zuhanyozhattam le jó alaposan.

2022. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, mindkettő 18 feletti lesz, mert felnőtt vagyok, és a legutolsót kérdezted.

Bepisilni utoljára szeptemberben sikerült tavaly, aludtam, azt álmodtam, hogy mosdón vagyok, aztán felébredtem, hogy meleg és nedves... Szerencsére még időben ébredtem, a matracot nem kellett tisztíttatni, csak a lepedőnek használt pokrócom, meg a hálóruhám lett olyan.

Bekakilni meg pár éve sikerült, egész nap nem ettem, mert nem volt időm, csak tejeskávékat ittam. Hazaértem, töltöttem egy bort, összeraktam egy lasagne-t, beraktam a sütőbe, leültem gépezni, amíg elkészül, és éreztem, hogy kikívánkozna egy fing. Nem fing volt...

2022. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Csak tudnám, hogy ez hogy a fenébe érdekelhet ennyire egy csajt...
2022. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
biztos hogy csaj? Nem csak a nickneve?
2022. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Minden nap.
2022. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
I've been screwed today or 2x , i am joe biden
2022. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Részegen olyan egy éve, 30 voltam
2022. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!