Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lànyok zavar ha halják ahogy...

Lànyok zavar ha halják ahogy pisiltek?

Figyelt kérdés
Sok lànytol halodtam hogy zavarja öket ha haljàk ahogy pisilnek.

2021. máj. 14. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem nagyon. Nem is tudok úgy pisilni ha valaki áll kint és hallgatja vagy rám vár és sürget hogy siessek. Nem tudom miért :D
2021. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Vécén ülök, milyen hangnak kéne lennie, harmonikaszólónak? :D
2021. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 igy van
2021. máj. 14. 07:49
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar, ha hallják, hogy pisilek.. Ellenben a nagy dologgal, az csak akkor megy, ha nyugodtak a körülmények... :D
2021. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem, az zavar, ha valaki nem tud írni.
2021. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Csak 1 bizonyos haverom... merthogy neki feláll tőle és olyan ciki mikor a tarsaságában vagyok elmegyek pisilni és mikor kijövök ő sátorozik... ő us cikinek éli meg, de azt mondja nem tud ellene tenni, ha meghallja egyből eszébejut, hogy ép nincs rajtam bugyi és már fel is áll neki :D
2021. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Igen.

Zavar.

Kib*szottul zavar.

2021. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, mivel akkor tudják, hogy épp csurog, és épp pisilek.
2021. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, de néha még engem is zavar.

Általánosságban mindenkinél különböző az, hogy mekkora “személyes térre”, privát szférára van szüksége. Általában akinek nagyobb az ilyen igénye, azt pl. zavarja, ha más is (fül)tanúja a dolognak, (de pl. otthoni környezetben nem zavarja)

De olyan is van, akit nem érdekel, mert extrovertáltabb, sőt, még olyan is van, aki számára izgi is.

2022. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!