Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban örülnétek, ha a karácso...

Jobban örülnétek, ha a karácsony december helyett valamikor nyáron lenne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 7. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindegy mikor van.


A szilveszter viszont tényleg jobb lenne nyáron, lehetne kerti partizni. :D

2022. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron nehezebb lenne hóembert építeni, mint télen.
2022. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hóember építésnek semmi köze a karácsonyhoz, a kérdés főleg -nyilván- az időzítésről szólt.
2022. júl. 7. 09:32
 4/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Nekem tetszik így.

Év vége. Nyáron ha lenne ilyen minden zsúfolásig tele lenne, aki nem foglal előre 3 évvel az ülhet otthon a melegben...

Amúgy meg mindenki elmegy nyáron nyaralni egy - két - három hétre, nyárra sok, télre kevés lenne az eloszlása a pihenésnek akkor.

És így, hogy ki lehet pihenni az évet, jobban is kezdődik az új :)

2022. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem 8, nem ünneplem. Viszont ha már munkaszüneti nap, az jobban esik télen, év vége felé amikor amúgy is mindenki fáradt.
2022. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból lehet, jobb lenne, hogy mivel nyáron nem kell fűteni, azt a pénzt lehetne költeni ajándékokra. De nálam a karácsonyhoz hozzá tartozik az a tipikus télies feeling is, nem tudnám megszokni, hogy 40 fokban tartják meg a karácsonyi vásárt, meg pl. felrakják a karácsonyi díszeket és max. ilyen este 9 és hajnali 4 között lehet gyönyörködni benne, mert csak ebben az időintervallumban van sötét..Arról nem beszélve, hogy karácsonykor a legtöbben sütnek-főznek, és nyáron megint nem túl kellemes egész nap a konyhában sürögni-forogni, hacsak nincs otthon klímád.
2022. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Más részről viszont, lehetne karávsonykor hideg gyümölcslevest, franciasalátát, fagyit és hasonlókat enni, nem kellene sütni-főzni annyit. :D

(Egyébként igazad van)

2022. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem érdekel. Ünnepeljék a keresztények, amikor jólesik nekik, csak engem hagyjanak vele békén.
2022. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!