Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az első sorban lányokhoz...

Az első sorban lányokhoz szóló kérdés. Ugyebár karácsonykor suliban van ajándékozás. Lányt húztam, és (ahogy ismerem) lehet örülne egy nagy adag nutellának. Ti mit gondoltok erről? örülnétek egy kb 1 literes, üveg nutellának?

Figyelt kérdés
Természetesen még rakok bele pár dolgot... egy kis verset (amit én magam írok), hógömb meg még valamit, de még nem találtam ki.

2014. dec. 6. 13:09
1 2
 1/12 shoona:D ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet, a nutellát mindenki szereti :D
2014. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy gimis koromban nagyon örültem volna neki, szerintem nem is kell más mellé (a vers mehet persze), mert magában is elég drága és már kicsit kellemetlennek érezném, hogy ennyit költesz rám.
2014. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon frappáns, szerintem igazán jó ötlet! A Nutella mellé csak valami nagyon kicsit vegyél még, mert magában is nagyon"erős" ajándék!
2014. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig meg volt szabva hogy mennyibe kerüljön az ajándék, a nutella meg elég drága. Persze attól még örülnék neki.
2014. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Szerintem gäz!
2014. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem is húzhattál volna :( Szerintem, ha kicsit is szereti az édességet, örülni fog neki ;)
2014. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2014. dec. 6. 15:39
 8/12 anonim válasza:

Üveg Nutella bármikor jöhet! :D :D

Persze nem árt tudni hogy valóban annyira szereti-e, mert azért ismerek olyat is aki nem, vagy esetleg nincs-e allergiája.

2014. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Én nem szeretem a nutellát.
2014. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nutellát, de még én is örülnék neki :D
2014. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!