Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy esküvőre...

Elmennétek úgy esküvőre egyedül hogy alig ismertek valakit a vendégek közül? F

Figyelt kérdés
Egy barátom hívott meg akivel 5 évig együtt jártam suliba és szobatársak is voltunk koliban. Az utóbbi években viszont alig találkoztunk. A vendégek közül pár embert ismerek régebbről, ők tartják egymással a kapcsolatot, én évek óta nem is láttam őket. Szerintetek menjek el vagy rosszul érezném magam? Nem vagyok egy nagy társasági ember amúgy sem.
2022. júl. 8. 07:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Az esküvő a házasságkötő teremben, vagy/és templomban történik, ezután jön a lakodalom, ami általában egy étteremben van, esznek, isznak, szól a mulatós zene.

Szóval ha csak az esküvőre hívott meg, oda elmennék, a többire nem.

2022. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meghívott a szertartás utáni lakodalomra is természetesen
2022. júl. 8. 08:03
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Az esküvőkön, ha nem közeli családtagé, sokszor csak azt ismered, akivel mentél. Ha a párommal hívtak volna, mennék. Full egyedül azért nem biztos, úgy nem érezném jól magam.
2022. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

#2

Akkor szóba elegyedsz azzal a pár emberrel, akikkel ismeritek egymást!

Nyilván ültetve is egy asztalhoz, vagy egymás közelében lesztek.

Ha évek óta nem láttátok egymást, akkor még attól sem kell tartani, hogy nem lesz témátok. Az lenne a furcsa, ha elkerülnéd őket.

A barátodnak fontos vagy ha meghívott, mert nem lett volna kötelező.

Egyél, igyál, érezd jól magad!

2022. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyedül nem. Miért hívott meg, nem volt meg a létszám? Engem is hívott régi évfolyamtársam, nem tudtam mire vélni, talán az ajándék miatt?
2022. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Csak hogy tisztázzuk: szerintem nem mondta, hogy csak egyedül mehetsz, ilyenkor meg szokták kérdezni, hozol-e valakit. Templomban, házasságkötéskor nem számít, viszont a lagzi résznél már tudni kell.
2022. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lepett meg hogy meghívott, szoktunk azért beszélni messengeren, meg az utóbbi 1 évben találkoztunk is párszor. Amúgy meg nagyon sokan lesznek kb 150 fő, szóval nem csak a közeli hozzátartozókat, barátokat hívta..
2022. júl. 8. 08:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kötötte ki hogy egyedül mehetek, de nincs kivel mennem.
2022. júl. 8. 08:25
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Voltam már így esküvőn, mert nem akartam megbántani a menyasszonyt, aki meghívott. Nem éreztem ott jól magam, úgyhogy máskor nem csinálok ilyet. Persze én nem vagyok egy nyitott, könnyen barátkozós személyiség, ez is számít.
2022. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, ilyenkor az van, hogy elmész a templomba meg a házasságkötésre, az a rész úgyse a társaságról szól, megmutatod magad, gratulálsz aztán lelépsz.
2022. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!