Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül strandol...

Ti elmennétek egyedül strandolni egyet?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni csobbanni egyet ebben a nagy hőségben, de sajnos nem tudok kivel. Barátom távol van, barátnőkből meg nincs sok, de ők sem érnek rá. Azon gondolkodom, hogy elmenjek-e egyedül, de nem tudom, hogy mennyire érezném úgy jól magam, sok ember között, de még is magányosan...
2013. aug. 6. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze menj el :)

Miért kellene magányosnak érezned magad? Nem vagy az, csak éppen akkor és ott egyedül leszel, ennyi.

2013. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És? Viszel egy könyvet, törülközőt, és mindenkire magasról tojsz. Űbermeinskedsz. Senki sem fog kinézni, de lehet, hogy lesz aki ismerkedni szeretne, ettől meg nem kell megijedni, legalább nem leszel egyedül. Aztán este meg elmeséled a barátodnak a napodat, az ismerkedőssel együtt, nem kell ebből patáliát csinálni.
2013. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, tegyél egy próbát. Én sem bővelkedek barátokban, de egyedül semmi kedvem elmenni, mert tudom, hogy halálra unnám magam és lassan menne az idő.
2013. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én volt, hogy kijártam egyedül, úsztam, napoztam, vittem egy könyvet,figyeltem az embereket szóval nem volt unalmas.
2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat! :)
2013. aug. 6. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly simán lementem egyedül. :) Lebuszoztam (kb. egy óra az út a Balatonig), a parton zenét hallgattam vagy olvastam, a vízben pedig ültem az úszógumimban és figyeltem az embereket, este meg hazamentem. :)

Senkit nem érdekelt, hogy egyedül vagyok, engem sem. Szóval hajrá, menj csobbanj egyet (helyettem is, nincs pénzem jelenleg buszra :( )!

21L

2013. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok. Tudom tavalyi kérdés, de nekem most aktuális. Szóval aki egyedül strandolt az az értékeit simán otthagyta a parton? Penz, mobil??? Ettol felek csak, nehogy ellopjak mig a vizben vagyok.
2014. aug. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok...Én simán ott hagytam, ha társasággal vagyunk, akkor is kint hagyjuk. Igaz, mindenkinél egy régi telefon van,és a pénz sem túl sok, amit leviszünk, inkább viszünk magunkkal mindent, amit kell - ahogy egyedül is. :-)
2014. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!