Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek meg mindig az...

Miért néznek meg mindig az utcán? 25f

Figyelt kérdés
Divatosan öltözködök,szerintem semmi olyan kirívó nincs rajtam. Mégis mindig megnéznek mitől lehet ez?
2022. júl. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkit megneznek. Vannak ilyen bamulos idiotak
2022. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy pont ezért bámulnak meg ennyien, mert vonzónak találnak. :)
2022. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még fiatal vagy, és azt hiszed, hogy mindenki téged néz, közben meg az esetek jó részében a kutyát nem érdekled, mert mindenki magával van elfoglalva...


Nem bántásból, és nem kétségbe vonva azt, hogy jólöltözött vagy és vonzó...

én is nagyon sokáig azt hittem kis túlzással, hogy még a "tévéből is rám kacsintanak ki", aztán rá kellett jönnöm, hogy az égvilágon senki nem foglalkozik velem :D


31N

2022. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet mindig kint felejted a péniszed
2022. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es visítok🤣🤣🤣
2022. júl. 8. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:

"Divatosan öltözködök"

Magyarul úgy nézel ki mint egy bzi?

Mert akkor azért.

2022. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan éreztem/érzek. Csak én éppen az ellenkező esetet képzelem be. Mert szerintem inkább erről van szól. Az embernek van egy összképe magáról. És azt várja, hogy mindenki így lássa őt. Ez mindenkinek a fejében létezik. Nem rossz dolog, tudni kell kezelni, illetve figyelmen kívül hagyni. Mert sokszor azért zavaró tud lenni, ha azt hiszed, hogy mindenki is téged néz. Az emberek amúgy is először a külső alapján ítélik meg a másikat. Ehhez meg ugye végig kell nézni az illetőt. Ez lehet, hogy csak mondjuk 1 másodperc alatt lemegy, de lehet hogy több másodpercig is elidőz rajtad.
2022. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!