Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az utcán vagy valahol...

Ha az utcán vagy valahol rámosolygok egy férfira, miért néznek vissza mindig furán vagy mintha irritálná őket a dolog?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
mert nem két foggal kéne mosolyogni.
2014. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is férfi vagy akkor nem csoda, hogy irritálja őket. Egy férfi soha ne mosolyogjon rá egy másik, ismeretlen férfira.

Ha pedig nő vagy akkor azért furcsa mert ez Magyarország, itt boldognak és jó kedélyűnek lenni bűn...

2014. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Talán nem tetszel nekik.. furcsa az mikor egy olyan lány mosolyog rád aki nem tetszik...próbálj meg rámosolyogni egy olyan fiúra aki nem tetszik neked egyáltalán és meglátod milyen érzés ha az visszamosolyog vagy esetleg odamegy hozzád...
2014. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy nő vagy! Ez az alaphipotézis.

Azért irritálja őket, mert már a golyójuk tele van, hogy kétértelmű jelzéseket kapnak és sosem mer tovább lépni a nő ellenére, ha már elkezdett jelzéseket kibocsátani.

2014. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem csak egyszerűen ronda vagy. Ha egy szép nő ránkmosolyog, akkor nem nézünk rá értetlenül, hanem viszonozzuk a gesztust.
2014. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát én igazán nem tudom, de mikor rám mosolyogtál, megörökítettem az arcodat.

Majd a többiek talán meg tudják mondani, hogy mi a fura nézés oka?

[link]

2014. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!