Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félév alatt elég sokat fogytam...

Félév alatt elég sokat fogytam és most mindenki oda van a külsőmért, dicsérnek, néznek a lányok az utcán, kellemetlen már kicsit. Mindig megkaptam anno, hogy olyan helyes lennél ha lefogynál és sikerült, de nehezen kezelem a helyzetet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 22:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és 23/F
2015. nov. 19. 22:12
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Fektesd le őket.Aztán ne keresd egyiket sem.;)
2015. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vicces,hogy most ismerkednének páran akik szerintem rám sem néztek volna anno. :) Hihetetlen a változás, nagyon szokatlan és egyben nehéz is,bár jobban érzem magam persze.
2015. nov. 19. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki b..szod :D
2015. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Skorpió87 ***** válasza:
70%

Én is voltam hasonló helyzetben, így külső változásra gondolok. Mikor végleg letettem a szemüvegem. Örökké csesztettek miatta, éveken keresztül. Aztán kissé elszabadult a pokol, mert végülis szép lettem. :) Jobban is éreztem amgam, ez fontos. Mindez 16 éves koromban történt, a szemüveget, kb, 8 éves korom óta viseltem. Méghozzá vastag kereteset !


Megértelek, a külsőddel együtt visszakapod majd az önbizalmad is idővel, próbáld elfogadni, hogy más ember lettél és előnyödre változtál :)

2015. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Életmódot váltottam és sokat mozgok, elmondhatatlan mennyire más minden és ez furcsa még mindig.


Érdekes,hogy egy szemüveg is mennyit jelent, szinte nem is ugyanaz az arc és ember nélküle vagy éppen vele. :)

2015. nov. 19. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt hasonló élményem. Szemüveggel és súllyal is. Betegség miatt fogytam 10 kg-t, így lettem 54 kg. Addig rám se bagózott senki -kivéve a páromat. Utána mindenkitől hallgattam a dicséretet és őszintén elég rosszul esett, hogy nem számít hogy beteg vagyok és képtelen vagyok enni, csak az hogy végre jól nézek ki... Meg valahogy álszentnek éreztem minden közeledést olyanoktól, akiket korábban nem érdekelt mi van velem.

Aztán helyre jöttem és sportolni kezdtem. Szuper alakom volt és már én is örültem neki errea párom megcsalt egy alacsony duci ribivel...

2015. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valahogy furcsán esne, hogy a régi ismerőseim és közém már nem áll a súlyom, ezért már hajlandóak "bagózni rám"... Igen, hatalmas dicséret tőlük is, de én biztos hogy nem nagyon hederítenék rájuk. Örülj neki, hogy egészségesebb és fittebb lettél, sajnos tényleg ennyit számít a külső, de akinek nem kellettem kövéren, annak ne kelljek soványan se!
2015. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a szívedet, ez legyen a legnagyobb problémád az életben ember. :D
2015. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

MP3-at be a fülekbe, csak neked tetsző hangulatos zenékkel, az ismerősöknek pedig csak egy-egy rövid köszönés bőven elég. Ha zsép idő van, napszemüveget is felveszetsz azért, hogy ne vegyenek észre és te se foglalkozz velük.

Fontos tudnod, hogy Önmagad miatt fogytál, nem a környezet miatt.

2015. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!