Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvisel,hogy már 27 éves...

Megvisel,hogy már 27 éves vagyok, főleg úgy, hogy semmit nem értem el az életben.Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Engem is megvisel hogy 21 éves vagyok és még semmit nem értem el az életben
2022. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
21 évesen mit szeretnél elérni?
2022. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Engem az visel meg, hogy mindenki összeszarja magát a korától ahelyett, hogy értelmes dolgokkal töltené a hátralevő idejét (bármennyi is az), ha már az eddig eltöltöttet nem tudta. Hihetetlen, mit össze nem tudtok fosni egy számon és mennyire le tudtok menni undokba azzal, aki nem veszi fel a szorongásotok, hanem örül annak, amennyi és törekszik rá, hogy évről évre jobban csináljon dolgokat.


26n

2022. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Huh de igazad van utolsó…

Nekem is elegem van már ezekből a szorongós emberekből akik teszik a másikra is a görcsölést.

Szorongjatok akkor..nem változik semmi.

2022. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Pont azok sikeresek altalaban akik nem szoronganak ezen. Akik élik az életüket és cselekszenek ahelyett hogy panaszkodnának.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
27 évesen kint volt a seggem a gatyámból, kérdező. Volt egy feleségem két gyerekem, meg egy rahedli hitelem a panellakásra, amiben laktunk. Na és? Ki kéri számon? Azóta eltelt 36 év. Voltam fent voltam lent. Vagyonom most sincs. Annyim van, hogy éhen nem halok, meg minden nap áldozhatok a horgászat szenvedélyének.
2022. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!