Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 éves szűz vagyok mert...

27 éves szűz vagyok mert nagymamám kell ápolni?

Figyelt kérdés
Van egy ketszínű mamám. Én nem akarok magyar pasit, nem itt képzelem el az életem. Már gimi után ki akartam költözni de nagymamát gondozni kell és nem lehet itthagyni. Arról nem beszélve hogy utál, tudjátok milyenek az öregek, sajnos ő nem a jobbik fajtából került ki. Meddig maradok nyomorban? Nem tudom élni az életem, otthonba nem megy, ellenkezik.
2022. ápr. 18. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Ugye mindig itt kell lenni vele, az egész fiatalkorom elcsesződött és az a hála hogy állandóan veszekszik velem. Más ezt hogy oldja meg?
2022. ápr. 18. 11:49
 2/55 anonim ***** válasza:
82%

tudjátok milyenek az öregek......

nem, nem tudjuk, milyenek?


Elég kevés információt írtál le, a kétségbeesés is átjön, de kissé ellenszenves is vagy egyből.

2022. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
89%
Mi tart vissza? Szűz valószínű azért vagy, mert ezek szerint aug. végén, szept. elején születtél. Mamit nem KELL ápolni.
2022. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%
Aztán mi az oka, hogy nem akarsz itt élni? Meg miért nem jó a magyar pasi? És egyébként mit dolgozol? Miért kell ápolnod neked a nagymamád, főleg ha ez teher neked? Több infót légyszi
2022. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
87%

"nagymamát gondozni kell és nem lehet itthagyni."


Mert miért is nem? Nem tartozol te neki semmivel.

2022. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
85%
Most mi zavar jobban? A szüzesség vagy az, hogy a nagymamát kell ápolni? Ha az előbbi, akkor miért nem jó egy magyar férfi? Nő vagy, akkor szexelsz, amikor csak szeretnél. A nagymamáddal pedig miért te foglalkozol? Hol vannak a szüleid, illetve a többi rokon? Ne érts félre, nem támadni szeretnélek, de nem értem a kérdést.
2022. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
72%

Jajj, nem akarok magyar pasit...

Szánalmas vagy, hogy pusztán nemzetiség alapján ítélsz el több millió embert, mert jajj, magyarral nem olyan trendike (külföldre menni ugyanis lehet magyar párral is). Remélem, ilyen agyhalott felfogással egy értelmes külföldi sem fog veled szóba állni. A felfogásod meg igencsak rasszista.

Ja és hogy ezen felül nagymamád a szemét, mert te képtelen vagy egy kapcsolatot összehozni, az vicc. TE magad vagy a probléma, lévén, hogy te holmi büdös honfitárssal nem állsz össze. A külföldieknek meg ezek szerint nem kellesz, amit ennyi ésszel, ilyen hozzáállással nem csodálok.

2022. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg a magyar pasik se nagyon ostromolnak az ajánlatokkal, ha 27 évesen szűz vagy.

Először a fejedben kellene rendet tenni, mert így nem lesz könnyű megszabadulni ettől a tehertől.

2022. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
97%

Kik vannak még rokonai a családban?

Hogyan, mennyit kell ápolni?

Mennyi a nyugdíja? Hátha kijön abból a szükséges segítség.

Te miből élsz?

2022. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
94%
Én azt se értem hogy a szüzesség meg nem nagymama ápolása hogy jön össze. A kettős nem igazán függ össze.
2022. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!