Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Linkedin-en ez mit jelent?

Linkedin-en ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Linkedinen ha rámegyek egy személy profiljára és az "accept-ignore-more" opciók jönnek fel, az annyit jelent, hogy az illető engem ott követni akar és ismerősömnek lenni?

Én csak megnéztem pár ember profilját akiket ismerek, mert érdekelt ki hol tart szakmailag, viszont nem az ismerőseim ezen a Linkedinen. Na és az egyikőjüknél ezt láttam, viszont arról külön értesítőt nem küldött a rendszer, hogy mondjuk ez a valaki bejelölt volna.

Az egyetemen ismertem meg de közös ismerősök által és csak annyi érdekelt, hol dolgozik. Meg persze mások, hogy ki mit tudott kezdeni magával. Beszélgetni meg követni egymást, olyanokat nem akartam ezekkel az emberekkel. Akivel esetleg igen, azzal úgyis beszélek Linkedinen kívül. Akivel meg nem voltam jóban vagy csak közepesen, azzal minek beszéljek, de attól még érdekelhet, ki hol tart mert szakmailag meg érdekes.

Tehát senkit nem követtem be, kivéve egy embert akivel tényleg jóban voltam de ezt az illetőt, akiről írtam a kérdés elején, őt nem. De mivel ott van, hogy accept/ignore, gondolom ő akar a követőm lenni és küldött egy felkérést.


Jól gondolom?

Ugye sokszor azért küldenek felkérést mert a following nélkül nem tudna üzenetet írni?


2022. júl. 12. 10:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!