Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít mikor...

Titeket nem idegesít mikor valakivel beszélgettek(írogattok) valamelyik oldalon és a másik fél nap mire válaszol?

Figyelt kérdés
Nekem a halálom!Szerintem direkt csinálják!Ráadásul látom ,hogy közben meg elérhető!
2022. júl. 13. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled jelenleg
2022. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem, napközben mindenkinek van/lehet dolga.

Az, hogy "elérhető" kb annyit jelent, hogy épp van internet a telefonján. (Vagy nekem pl egész nap meg van nyitva a face mert kollégákkal ott beszélünk munka-ügyben, de ettől még nem érek rá mindig magáncsevejt folytatni).

2022. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Kezdjük ott, a #2 tök más eset, mint mondjuk egy tini, akié az egész nyár. Nekem is volt olyan “”barátom””, aki mindig kérdezett valamit, én válaszoltam majd utána jött 2 teljes nap hallgatás.. és ez így ment mindig. Nekem ebből az jött le, hogy csak kényszerből érdeklődik, mert nem talál jobb csevegő pajtást. Szembesítettem a dologgal, hogy ez nagyon nagy udvariatlanság, majd a végén ő volt megsértve. Azóta nem írok neki, ő se ír.. pont ennyit is ért az egész.
2022. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini,gyerekkel vagyok itthon és felnőtt "barátok" írnak.Van,hogy ő kezdi a beszélgetést,írok neki és ba..ik válaszolni.Nahh az ilyennel már nem kezdeményezek beszélgetést!Ha nem érdeklem,vagy nem ér rá ne írjon.Egyébként hozzá teszem,a legtöbbjuk gyerekkel van otthon.Szóval nekem magas !
2022. júl. 13. 15:22
 5/20 A kérdező kommentje:
Vagy mikor marketplacén vennék valamit,de a nyomi nem válaszol.Hát neki érdeke,hogy eladja amit akar.Ilyenkor nézek másikat és már csak elvből sem vennék olyantol akinek egy napig tart mire válaszol.Ne válaszoljon,de ne lepődjon meg ha nem bír semmit eladni.
2022. júl. 13. 15:25
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Jujj, bocsásson meg a felséges feleség, hogy nem mindenki az ő sejhaját nyalja 0-24-ben! Nem is érdemelsz barátokat, ha ennyire pökhendi hólyag vagy, hogy neked azonnal mindenkinek ugrania kell.
2022. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

#3

Hol volt kiemelve, hogy tinikről van szó? Amúgy sok tini melózik valamit nyáron.

2022. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Senki se kötelezi arra, hogy főállásban nekem irogasson. Biztos van más dolga is, én meg itt vagyok nála a fontossági sorrendben. Szóval nem zavar, csak tudomásul veszem.
2022. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Látom itt is összegyűltek az agyhalottak.Valahogy fel sem fogtátok a kérdést.Kicsit magasra rúgtam a labdát,bocsi.
2022. júl. 13. 16:10
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Attól miért kell lepontozni, mert a tiniket hoztam fel saját példának? Szövegértés?
2022. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!