Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lopásnak számít ha visszavesze...

Lopásnak számít ha visszaveszem a másik fél tudta nélkül azt amit ellopott töllem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod bizonyítani, hogy a te tulajdonodat képezi (jogilag) az, amit az illető eltulajdonított (ellopott) ? Szerintem ezen múlik minden. Ha tudod bizonyítani, akkor jogilag nem tehet semmit,neked meg a világon semmi bajod nem lehet belőle, ha pedig nem tudod bizonyítani, akkor meg még te kerülhetsz igazán nagy bajba a lopás miatt...
2021. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyen komoly dolgokról van szó(amugy igen tudom,nállam van a blokk) hugom palijának a testvére elvitt egy pc-t és tudom hogy az enyém mert eddig nekem volt es eltunt most neki lett es nekem nincs tehat jah

Meg ugye ahol a lemez van onnan az egyik kis tartó izé letört és érdekes az ovenek is le van torve pont az

2021. máj. 26. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tiéd, akkor nyugodtan vidd vissza magadhoz, főleg, ha még bizonyítani is tudod, hogy tiéd. Nehogy már a tolvajnak álljon feljebb!
2021. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aztán még ő fog hőbörögni és lehet meg is ver...Nagyon gáz, hogy ilyen emberek járkálhatnak a lakásodban.
2021. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fsms ***** válasza:
Jogilag ez önbíráskodás, sajnos. Elméletileg a rendőrségen keresztül intézhetnéd.
2021. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!