Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kasza Tibi vs. Sebestyén Balázs?

Kasza Tibi vs. Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés
Kit kedveltek jobban?

2022. júl. 13. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Kasza Tibi
Sebestyén Balázs
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket sem. 😄
2022. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
A városomban laktak kezdetben, nincsenek besavanyodva, lehet nevetni rajtuk, így a szimpátia nem fog versenyezni köztük.
2022. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázs is megéri a maga pénzét, de messze kevésbé irritáló, mint Kasza.
2022. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen mind a kettőt bírtam, ma már mindkettő megkopott. Kicsit naftaliszagúak lettek és unalmasak. Már semmi eredeti poénnal nem tudnak előállni. A hírnevük még viszi őket, de valójában már csak kapaszkodnak hogy fent maradjanak a felszínen.
2022. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Egyikük sem érdekel, nincs különösebben időm arra hogy a magyar bulvárvilágot figyelemmel kísérjem, viszont mindig amikor Balázsról hallok, valami utolsó bunkó proli dolgot csinált/mondott. Elvileg riporterként is és műsorvezetőként is éveken keresztül volt véglény, beszólogatott mindenkinek, aztán tiszteletlen volt azokkal akik neki dolgoztak.

Mindig amikor meglátom azt a makákónak kinéző képét, ez jut eszembe róla, és annyira se nem vicces, se nem érdekes, hogy érdekeljen, ha megváltozott (amit amúgy is kétlek).


Kasza tibi nem irritál úgy zsigerileg, mint Balázs, szóval ha kettejük között kell valasztani, akkor inkább őt választom.

2022. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kasza Tibit jobban kedvelem.

Balázs nagyon bunkó tud lenni, annak ellenére, hogy én értelmes férfinek tartom, de van benne valami, amit sosem tudtam megszokni.

2022. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

A sz@r és a fos avagy fos VS sz@r?

Eszed-iszod? Én egyiket sem:)

2022. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2022. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyikük sem érdekel különösebben.
2022. júl. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!