Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most miért vagyok én a kcsög...

Most miért vagyok én a kcsög mert nem engedek az árból ilyen világban?

Figyelt kérdés

Könyveket árulok, egyik vevő vett volna tőlem 20 darabot, de csak ha engedek a végösszegből. Mondom sajnálom de nem szeretnék engedni.

Nyilván nem kezdtem el most ragozni miért, (50.000Ft-ról van szó amúgy), mivel ugye egy helyről tudja így nálam megszerezni, egységnyire lebontva pont emiatt kedvezményes mert egyszer kell neki értemenni, és ha ezeket különböző helyekről szerzi be, akkor az mind plusz csomagküldési díj. Nem tudom, hogy nálatok mennyi 1 kg kenyér, de én 1000Ft-ért veszem és annyira nem jó a fizetésem, hogy elengedjem az ezreseket. Nem is reagált, annyira megsértődött. De egy másik is pont többet vett volna ha adok kedvezményt. Kicsit kezd már bosszantani de nem akarok nekik beszólni.

Van vevő aki ennyiért is elviszi, lehet, hogy az nem egyben fogja, de több vevőből majd összeadódik.


2022. júl. 15. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te most miért is hisztizel ? vevő alkudik az eldó pedig dönt hogy neki ez jó vagy nem
2022. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a hirdetésbe, hogy az ár fix, nem alkukepes! És ennyi.
2022. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Új könyvek? Mert én a használtakat jó, ha 1000-1500-ért el tudom adni.

Nagyon ritkának és különlegesnek kell lenni ahhoz, hogy többért.

2022. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked ennyiért éri meg eladni. Neki ennyiért nem éri meg megvenni. Nincs üzlet. Akinek jobban kell, az enged. Hagyd a fenébe. Boltban is alkudozik?
2022. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem rosszul publikálod az árakat, - mert ha egyértelműen publikálnád azokat, akkor nem irányárként értelmeznék a vevőid!

Ha kell neki valamelyik könyv, megveszi! Ha nem, akkor nem veszi meg!

Én sem tudom megérteni, hogy amikor valaki meg akar venni valamit - és itt elsődlegesen az ingatlanokra, gépjárművekre gondolok, - akkor abban a tévképzetben élnek sokan, hogy engem, mint eladót, érdekelnek a későbbi, személyre szabott kiadásaik, - velem akarják megfizettetni a saját hülyeségeiket! Ilyenkor jön az, hogy "Kisasszony/Hölgyem/Uram! Nem irányárat hirdettem meg, hanem vételi árat! Nem fogom a saját terveimet megtorpedózni mások terveinek sikeres érvényesítése okán!" És nem is tárgyalok tovább az illetővel, - nem veszem többé komolyan!

Ha testszik, jó, ha nem, lehet tovább lépni!

2022. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Pénzből élünk, jól tetted!

Az a baj, hogy nem egymástól kellene elvárni a jó üzletet, hanem EUs ország szinten jól kellene élnünk!

De a magyar politika és az általuk létrehozott gazdaság egy vicc!

2022. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Honnan veszed, hogy megsértődött?

Lehet, hogy elengedte, mert neki ennyiért szóba sem jöhet.

Nem tudom miért hiszik sokan egyből, hogy a másik ilyen meg olyan, magukra meg, hogy köcsögök stb. hogy így meg úgy van.


Ez csak üzlet, de sokan annyira személyesre veszik... Én még sosem árultam semmit, de szerintem alap, hogy majdnem mindenki alkudozni fog.

Bár nyilván, ha kiírod, hogy nem alkuképes akkor nagyobb eséllyel nem fognak jelentkezni ilyenek.

2022. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Még az is lehet, hogy egy viszonteladó akart tőled olcsón árút venni!
2022. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!