Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rajtam kívül még hányan...

Rajtam kívül még hányan kerülnek az utcára gyerekkel a várhatóan tízszeres rezsi miatt?

Figyelt kérdés
gyárban dolgozom három műszakba egyedül nevelem a gyerekem és a villanybojler miatt bőven túlmegy az áram fogyasztásunk a miniszter által bejelentett értékeken a gáz meg a téli fűtés miatt, pedig spórolósan élek de a ház szigeteletlen, nettó 200ból pénzem sem lett volna szigeteltetni
2022. júl. 15. 20:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
72%
villanybojlert kihúzni, és csak fűrdés / mosogatás előtt bekapcsolni egy 2 órával
2022. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
nem lehet kihúzni beépített és nem akkor fűt amikor én akarom távolról kapcsolgatja az eon párszor naponta
2022. júl. 15. 20:35
 3/43 Miss Endzsi ***** válasza:
78%
Mi is átkötöttük vezéreltről dugaljasra.
2022. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos hiába húzod ki a bojlert, ha eddig átalányos elszámolásban voltál, mert nem tudsz módosítást sem kérni. Tehát a jelenlegi helyzet úgy néz ki, hogy nem nagyon tudod kikerülni a nagy áramszámlákat.


De rengeteg dolog nem tiszta ezzel kapcsolatban. Nem hiszem, hogy ne változna még ez meg és ne javítanának valamit ezen az idióták. Gondoljatok bele, hogy mi volt koronavírus alatt. Kihoztak hülyeségeket amit senki nem tudott értelmezni, majd rá pár napra már kiderültek pontos részletek is. Teljesen dilettáns hozzá nem értő barmok most is, mint akkor.


Nagyon sokan kerülnek hasonló helyzetbe, mint te kérdező. Megoldás egyelőre úgy néz ki, hogy nem nagyon van rá. Egyedül annak van szerencséje most ahol már olyan bojler van ami vagy csak gáz vagy indirekt és változtatható.


(Persze kevesebb helyen van ilyen.)


Szerintem most mindenki a megoldást keresi és találgat, hogy mi lesz..

2022. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem kellett volna ezeket a semmirekellőket megszavazni.
2022. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%

#5


Ezzel az a baj, hogy én például eddigi életemben három alkalommal mehettem szavazni és egyszer sem szavaztam erre a "Nincs rá szebb szó: rohadék" bandára. Mégis ők vannak teljesen hatalmon.


Ki fogja megszívni ezeket amiket most változtattak? (Nem ők, mivel egyik napról a másikra milliókkal emelik a fizetésüket.)


Sajnos hazánkban annyira buták az emberek, de én igazából azt mondom, hogy ezek után, ha marad egy támogatójuk is, akkor azaz ember egy igazi taigetoszi szökevény.


#4 voltam.

2022. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
16%

5#


4 év múlva elfelejtik. Meg persze most mindenki a KATA módosításra fókuszál. Én emiatt csak jóval később tudtam meg a rezsicsökkentés megváltoztatását.


Ettől függetlenül mindegy. Eddig is kifizettük a magasabb árat, csak indirekt módon. Most is még jóval alacsonyabb lesz a piaci árnál. Teljesen el kéne törölni az egészet.

2022. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
96%
Én is ebben a helyzetben vagyok, 2 gyerekkel, egyedül.
2022. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
87%
#7, tényleg kifizettük indirekt módon, de az indirekt pluszfizetés ettől, mert az ár megemelkedik, nem fog eltűnni. Sok ember fog idén télen meghalni..:(
2022. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Ahol nincs bevezetve gáz és villannyal fűtöttek, ott konkrétan ez nem 16°C-t fog jelenteni a lakásban, hanem otthon fognak megfagyni egész családok a télen.
2022. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!