Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ekkora probléma ez ?

Miért ekkora probléma ez ?

Figyelt kérdés

Munkatársak között gyakran előkerül a szexualitás, ki milyen jó csaj stb stb, bár én nem szólok hozzá, mert primitív témának tartom.


Egyszer szóba került a szőrös női nemiszerv, és mindenki fújolt hogy milyen undorító meg minden. Tőlem is kérdezték hogy tetszik e, én pedig mondtam hogy igen.


Hát mindennek elmondtak kb hogy milyen férfi vagyok, meg fúj, gusztustalan stb.


Hát nem tudom, én úgy vagyok vele hogy egy érett nővel szeretnék együtt lenni, nem pedig egy csupasz vaginával rendelkezővel. Most nem azért, de az olyan kislányos.


Hozzáteszem, barátnőmnek is "dzsungeles" ahogy ők mondják...


Értek itt hasonló atrocitások titeket, akiknél sokszor téma ez ?


2022. júl. 16. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha az ízlésed nem átlagos, akkor nem kéne csodálkozni mások reakcióján!

Egyébként nem baj! Egészségedre!

2022. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem átlagos ? Ja hogy az a termeszetes hogy akár negyvenes nőknek is babapopsi sima legyen ? 😂


Értem... Nincs több kérdésem

2022. júl. 16. 13:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális dolog, hogy ezt nem normálisnak tartják. Mindenkinek legyen olyan amilyet akar. Kb. esztétikán kívül semmi jelentősége ennek a szőrös/ nem szőrös témának. Persze tudom, sokan azzal jönnek, hogy mennyi baktérium van a szőr miatt az adott területen, de valljuk már be azért nagyanyáink sem a vagina smeg a hónalj szőrösségbe haltak bele.

Nettó baromságnak tartom, hogy valakit ez egyáltalán érdekel, kivéve persze a párkapcsolatban élőket egymásé.


Nekem hol szőrös hol nem milyen kedvem van. Részedről az nem normális, hogy mások véleménye érdekel. Ha nem így van, akkor elnézést kérek. 🙂🌷

2022. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Valljuk be őszintén, ma igénytelennek titulálják aki ezt vallja, egyébként nem az!


Az átlag ízlés miatt vagy kiakadva, vagy azért mert a te ízlésedet nem fogadják el?

2022. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: mondja már el valaki, miért igénytelenség ez? Kórházban dolgozok. Sok valóban igénytelen emberrel találkoztam már, akik bekakálva, bepisilve, rászáradt kakás gatyával, tetvekkel, romlott hús szaggal érkeztek a kórházba. De mitől igénytelen a szőr? A szőr ami természetesen van az emberen. Tényleg nem értem, függetlenül attól, hogy én is jobban érzem magamat nélküle.
2022. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 3-as voltam
2022. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

5. válaszolónak

Mert olyan mintha lusta lenne leszedni!

Testnedvek beleivódnak, mindenhova odatapad, beleizzad, szagosabb lesz ezáltal az ember.

Biztos van még sok érv, de ezeket is orvosolni lehet sűrű tisztálkodással!

2022. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nálam a lustaság nem itt kezdődik. Ez kb. 3 perces művelet, vagy annyi sem. Szerintem senki nem halt még bele a szőrösségbe, de mindegy
2022. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
Az izzadás részére hiába írod a 3 perces műveletet!
2022. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dedó 3.0!

A kapcsolat két pólusára tartozik, - senki másra!

2022. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!