Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ekkora probléma, ha egy...

Miért ekkora probléma, ha egy férfi nem tud/szeret szerelni?

Figyelt kérdés

Mindig is borzalmas voltam férfidolgokban, szerelni meg különösen utálok.


Mégis sokszor megkapom, (jó általában netes Tesztoszteron Tiboroktól), hogy legalább biciklit meg kéne tudnom csinálni: defekt, fékbeállítás.


De nem értem, miért, ha egyszer béna is vagyok, és utálom is.



2022. jún. 28. 09:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem probléma.
2022. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Shaddark ***** válasza:
94%

Nem vagyunk egyformák.

Ezek a készségek, képességek gyermek és fiatal korban alakulnak ki. Ha nálad valamiért nem, akkor nyilván siker élmény híján szeretni sem fogod.

Amúgy igen, ezek ilyen "férfi dolgok", de én ismerek nőket akik kifejezetten jók ebben és nem igénylik hogy a párjuk értsen hozzá.

Nekem jól mennek ezek, két műszerész szakmám is van, de olyan nagyon nem létszükséglet az életben. Én szeretek megjavítani mindent és barkácsolni is dolgokat bútoroktól műszaki cuccokig, de ez inkább hobbi mint ilyen muszáj dolog.

Ha vannak más dolgok helyette amik érdekelnek akkor szerintem semennyire nem gond.

Ha nincsenek akkor legyenek, a nonstop tv/számítógép előtt ülő ember viszont tényleg szánalmas.

2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nem férfidolog, hanem "bicajtulaj dolog".
2022. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Katona Dius ***** válasza:
100%

Engem nőként apám elég sok mindenre megtanított,mert jó lesz az meg később. Igaza is lett. Férjem is elég jól megszerel bármit,és szereti is csinálni,de pl nekem nagy megnyugvás,hogy ha valamiért nem tud megszerelni valamit,pl túlóra vagy ügyelet és sürgős lenne,akkor én is meg tudom csinálni. Vagy H tudok senki segíteni,ha valami nagyobb szerelésbe kezd.

De nem baj,ha te nem tudod. Nem kötelező dolog ez. Jó ha tudja az ember,de ha nincs hozzá kedve vagy affinitasa,az se gaz. Öcsém pl a számítógépet megtanulta szerelni,kell is a munkájához. De semmi mást. Mikor apám őt is tanította volna,közölte,őt ez nem érdekli,majd inkább fizet valakinek,hogy csinálja meg. Ezzel zargatlak ncs baj szerintem,ha futja rá anyagilag.

2022. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom sem szereti, én meg simán összeszerelek egy csaptelepet, mert kiskamaszként kikönyörögtem apánál, hogy vigyen el magával dolgozni, és két nyáriszünetet mellette töltöttem (a kisebb, erőt és különösebb szaktudást nem igénylő dolgokat rám bízta).
2022. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
58%

Nem probléma, nem mindenki ezermester.

De majd ha 2 órás munkáért elkérnek 50 ezret, akkor ne panaszkodj.

2022. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan kapcsolaton bőven, ahol a nő az, aki fúr-farag, a férj meg imád főzni. A lényeg, hogy legyen megcsinálva. Csak a tehetősebbeknek fér bele, hogy szervizessel emelteti fel az ülést a biciklin vagy cseréli ki a fürdőszobaajtón a kilincset. Tesztoszteron Tiborokkal nem kell foglalkozni, ha minőségi, teljes értékű életük lenne, akkor nem szólnának bele máséba.
2022. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
7: az ülést azért magam állítom, meg kosarat fel tudom szerelni, de mondjuk a fékbeállítás már tényleg nem megy, vagy a belső megragasztása.
2022. jún. 28. 10:27
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem probléma, ha tudod magadról, és szakemberre bízod az ilyen dolgokat, akik értenek hozzá. Sokkal rosszabb, ha hozzáértés nélkül megcsinálsz valamit szarul, aztán még nagyobb baj lesz belőle. Tele volt a lakásom ilyen Mekk mester megoldásokkal az előző tulajdonosok után, kb. csak a falakhoz nem kellett hozzányúlni. De legalább lehetett mire alkudni.
2022. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Metionin ***** válasza:
95%
Nem probléma. Nem mindenki tud vagy szeret szerelni, ez emberfüggő, nem pedig nemfüggő.
2022. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!