Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nagyon kezd...

Mit tegyek ha már nagyon kezd az egészségemre rámenni a Messenger?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim viselkedése. Hogy zavarja őket minden, hogy egész nap senki se ír, hogy láttamozzák a dolgokat és nem válaszolnak és ilyenek. Ha meg nem megyek oda fel akkor végképp senkivel se kommunikálhatok. Magányos vagyok. De a Messenger miatt eddig csak bosszankodtam, mostmár az egészségemre is érzem hogy rámegy. Mit lehetne tenni?
2022. júl. 17. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
dobni azokat a "barátokat", és újak után nézni
2022. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a magadfajta embereket mindenki utálja. Ezt seg*fejségből (mert nekem is vannak ilyen ismerőseim és a fas*om ki van velük) és segítségből is mondom. Az ilyen mindenkire rácuppanó, mindig írogató, depressziós, társaságfüggő embereket mindenki kerüli.

Tanulj meg egyedül boldognak lenni, pszichológushoz fordulni, esetleg pont olyan embereket keresni, mint te magad. Akkor talán majd rájössz, hogy milyen idegesítő is ez a viselkedés.

Ezeket az ismerőseidet meg hagyd békén. Nekik is jár a TE mentes élet.

2022. júl. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha barmi baj van irhatsz nekem itt
2022. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!