Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire esett volna jól, ha...

Mennyire esett volna jól, ha csak téged nem hívnak el?

Figyelt kérdés

Nagynénémnél és unokatesómnál nyaralok. Szerveztünk egy programot, amire mentünk mi hárman, illetve csatlakozott egy másik unokatesóm a barátnőjével és a babájukkal. A programot követően ez az unokatestvérem kitalálta, hogy menjenek el bowlingozni, tehát elhívta azt az unokatesómat (tehát a tesóját), akiknél nyaralok, az ő barátnőjét meg ugye ez az unokatestvérem ment még a barátnőjével. Engem nem hívtak, helyette a gyereket lepasszolták nekem meg a nagynénémnek, de ők már alszanak. Itt ülök teljesen egyedül, nagyon rosszul esik.

Pláne, hogy 180 km-re lakok, évi jó, ha 1-2 alkalommal találkozunk. 18 éves vagyok, szóval az se lehet kifogás, hogy pátyolgatni kellett volna. Neked hogy esne?

Legszívesebben ma éjszaka hazasétálnék.



2022. júl. 19. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság. De ezt hogy kell elképzelni? Na, szia, mi megyünk bowlingozni, te meg léccike vigyázz a Pistikére? A vigyázáshoz elég a nagynénéd is. Hogy merült fel, hogy te ne menj velük?
2022. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy nem fértel be az autóba.
2022. júl. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Végül hárman mentek (az unokatesóm -akinél vagyok-, végül nem tudott menni), szóval tuti befértem volna, normál méretű autó.

Úgy kell elképzelni, hogy este a koncert alatt elkezdték beszélni, hogy el kéne menni bowlingozni. Aztán ők arrébb álltak egy kicsit, szóval nem tudom miről beszélhettek, majd a koncert végén nagynéném kezébe nyomták a babakocsit, hogy ők csak elmennek bowlingozni, de hogy mi se unatkozzunk vigyázzunk addig a gyerekre. Csakhogy a gyerek hót’ nyűgös volt már, szóval visszajöttünk, nagynéném megfürdette és el is ment vele aludni. Én meg itt maradtam egy szál egyedül.

2022. júl. 19. 00:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ott elsőre megmondtam volna, hogy én nem vagyok baby dajka sem ruhafogas, nekem elég a sajátommal törődni.
2022. júl. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam egy mimózának, de ez nagyon-nagyon rosszul esett, úgyhogy ma megyek haza.
2022. júl. 19. 03:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó döntés. Annyira nem vagy fontos társ nekik, sajnos ez az igazság. Próbálkozz másoknál, akikkel jobban kijössz.
2022. júl. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére még álom se jön a szememre, de legalább volt időm jól átgondolni és összecsomagolni. A legcsúnyább az egészben, hogy elvileg jóban voltunk és direkt nem hívtak meg. Ennyi emberből senkinek nem jutott eszébe, hogy esetleg nekem lenne-e kedvem.?! Nem baj, értem a célzást, örülhetnek, így legalább hamar megszabadulnak tőlem.
2022. júl. 19. 03:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy bunkók, ne te érezd magad rosszul
2022. júl. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól értem, nem a kérdezőnek adták a gyereket, hanem egyszerűen csak nem hívták meg.
2022. júl. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Jó ég tudja ezeket a dolgokat. Lehet "jóindulatú" célzásnak is felfogni - szeretnék, ha minél előbb "anyai örömök" elé néznél. Talán...


Lehetséges, hogy egyesek még mindig a korai családalapítás pártján állnak. "Nőknek nem való karrier" címszóval. Nem értek persze egyet velük.


Nekem is vegyes érzéseim voltak, amikor egy férfi ismerősöm a korai húszas éveiben járó gyerekét akarta rám bízni, mert én "jó pótanyja" lennék biztosan. Majdnem mindenben kikérte a véleményemet...


De hát miért nem javíttatja meg a volt házasságát valaki, ha annyira szerelmes az elvált feleségébe??? Engem is dühíteni tud, mert "kihasználás"-nak tűnik erősen.


Az én esetem kicsit azért mégis más. Én már erősen középkorú vagyok. Gyermektelen maradtam nem részletezendő okoknál fogva. A szóban forgó férfi pedig már időskorú.

2022. júl. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!