Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek gyereket valallni...

Nem merek gyereket valallni mert felek hogy szules kozben jon ram a mellkasfajdalom es panik, ez lehetseges?

Figyelt kérdés

Van amikor honapokig nincs baj, aztan elo jon megint es ujra panikolok faj a mellkasom ajulas, halal erzetem van nem tudom mit tegyek olyankor

Felek hogy szules kozben ez ram jon en kepes lennek azon gyomban meghalni alig tudok levegot venni olyankor, nem engedi a mellkasom


2022. júl. 21. 17:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal azt mondtak semmi bajom
2022. júl. 21. 17:51
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szülés közben annyira fáj ott lent, hogy a mellkasfájdalom lesz a legkisebb bajod.
2022. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nő lennék én sem mernék szülni. Igazi szenvedés lehet pokoli.
2022. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne vállalj. Nem kötelező. Amúgy is, ebbe a világba minek?
2022. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az lesz a legkisebb bajon mert nem tudok olyankor levegot venni te okos
2022. júl. 21. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, majd rá fogsz jönni szülés közben, hogy a pánikroham ahhoz képest kismiska és eszedbe sem jut többet pánikolni.
2022. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Viszont ha ilyen pánikrohamok jönnek rá, akkor már csak azért sem kéne gyereket vállalnia. Egyrészt így nem tudna mindig a gyerek rendelkezésére állni. Meg milyen lenne a gyereknek ilyen beteg anya mellett felnőnie. Szeretne valaki magának ilyen anyát? Hogy ha olyanja van, akkor pánikrohamot kap, nem képes ellátni a feladatait, a gyerekre ráijeszt és egy életre nyomot hagy benne, netán a gyerekből egy lelki roncs lesz mire felnő.
2022. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Van akinek már 5-10 éves a gyereke, mikor anyuka pánikbeteg lesz. Na puff, akkor most mi van? Kellett neki gyereket vállalni?!

Baj, betegség bármikor jöhet.

Én is voltam pánikbeteg, van gyermekem, nem lett lelki roncs. És már én is rég túlvagyok a pánikon.

2022. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jezusom ti nem tudjatok mi az a panikroham :D

Es ba szules kozben elajulok?

2022. júl. 21. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne szülj. Akkor nem lesz min aggódnod.
2022. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!