Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasfájdalom,lehet szorongá...

Mellkasfájdalom,lehet szorongás miatt?

Figyelt kérdés
Már tegnap is éreztem,hogy mintha fájna a mellkasom,közben a bal karom a hónaljam felől kicsit égne.Annyira íjesztő,nagyon félek,hogy szívrohamot kapok,érzem hogy ideges vagyok.Még oda voltam dolgozni,jól voltam,de mióta itthon vagyok nagyon rossz,pedig lefoglalom magam.Szerintetek ezek lehetnek közelgő szívroham tünetei,vagy megint csak éj reagálom túl? 28/N

2021. dec. 11. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szorongás , nagyon rossz, tudom , nekem is ilyen van
2021. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit lehet vele csinálni?Egy valerianat bevettem,próbáltam mélyeket lélegezni,de semmit nem hat.Neked nincs valami bevált módszered?
2021. dec. 11. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én napi 2×0.25mg xanaxot szedek , de az se mindig segít , többet meg nem merek bevenni mert alacsony a pulzusom- nálam innen indúlt az egész. Most is kínlódok.
2021. dec. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,hát 2 éve nekem is írtak ki frontint, de én nem akartam szedni,inkább ilyen természetes dolgokat.
2021. dec. 11. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éve szedem , de 8 hónapja még 3×ennyit
2021. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú az szép.Akkor már jó régóta szeded.
2021. dec. 11. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , valószínűleg még mindig nem szoktam hozzá a csökkentéshez
2021. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet bizony. Sajnos nekem pont szorító mellkasi érzéssel kezdődött. Arra kaptam Frontint, annak is már vagy 14 éve. Néhány év után az eredeti adagot tudtam csökkenteni a harmadára, orvos beleegyezésével, fokozatosan. Viszont aki ilyet (vagy más benzodiazepint vagy alprazolám tartalmú gyógyszert) szed, az hirtelen csak úgy sose hagyja abba a szedését. Egyszer-két hétre-én is megpróbáltam sajna (előbb kellett volna kérdeznem dokit és nem magamtól dönteni) és nagyon ijesztő tüneteket vált ki (fényérzékenység, érzékenység érintésre és zajokra, homályos látás, szédülés, zsibbadás a végtagokban, izomgörcsök....).
2021. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!