Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megosztod facebookon, hogy...

Megosztod facebookon, hogy hova vettek fel?

Figyelt kérdés
Nincs jelentősége, inkább csak a volt tanáraim reakciójától félek. Nem voltam régen olyan jó tanuló, pár évvel az érettségi után ismétlő érettségiztem 2 tárgyból, hogy most bekerüljek, ez sikerült is. Szerintetek?
2022. júl. 21. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha ki szeretnéd tenni, ne érdekeljen mások rosszallása, az meg inkább dícséretre méltó (szerintem), hogy, ha egyszer valami nem sikerült, nekifutottál újra és sikerrel jártál.

Én amúgy nem teszem ki. Már tavaly felvételt nyertem egy szakra, de most váltok. Ilyen baljós előérzetem van, úgyhogy én azt gondolom, hogy akkor rakom ki az egyetemet, ha már elvégeztem, ha ezt se fejezném be, akkor nem lenne nagyon nyoma online a tanulmányaimnak.

2022. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ne mások véleménye érdekeljen. Ha ki akarod rakni miért ne? Tedd ki! Én is ki fogom tenni, ha jövőre felvesznek. Én sem voltam szuper tanuló gimiben, és pont ezért fogom kirakni. De a sztori vége ugyanaz mindig. Senkit nem érdekel. Hol emlékszik már rá bárki is, hogy te vagy én milyen tanulók voltunk? Ha emlékszik is kit izgat majd? Magunk miatt rakjuk ki, és csak ez számít! :D
2022. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztok meg semmit, a kozeli baratoknak elmeselem azt annyi. Bar en kepet se csereltem vagy 3 eve 😃
2022. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
#3 Én is így vagyok vele, legutolsó profil képem kb 8 éves.
2022. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem, minek? Rokonok, barátok úgyis tudták, másra meg nem tartozik.

Azt se raktam ki, hogy felvettek, meg azt sem, hogy lediplomáztam. Nem éreztem szükségét sosem ilyenekkel villogni (mert ez az).

2022. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha ki is írom, próbaidő alatt még nem szoktam.
2022. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

6-os, nyilván az egyetemi szakokra gondol a kérdező. Ma van a ponthatár kihirdetés


Kérdező, magát azt, hogy felvettek, azt nem látom értelmét megosztani. Az nem olyan, amire magam kéne, hogy büszke legyek, hiszen ez kb. egyenlő azzal, hogy elértem annyit az emelt érettségivel, meg egyéb ezzel-azzal, hogy alkalmas vagyok rá, hogy X-t tanuljak.

Inkább azt van értelme kitenni, hogy ha ezt az X-t amire felvettek, elvégeztem. Én is így csináltam. A felvételt anno nem tettem ki, a diplomaosztón készült képet viszont igen, hiszen az már csak rajtam múlott, hogy oda eljutottam.

2022. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem most végeztem, de végül kiraktam, pedig nem vagyok aktív facebookon és alapból nem is terveztem. Viszont az osztálytársaim és más ismerőseim is kirakták, akik akkor készültek egyetemre és jó volt nézegetni, hogy ki hova megy végül, így úgy voltam vele, hogy miért ne és kitettem én is.
2022. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7, lehet elkapkodtam a választ, viszont igazad van, akkor viszont csak ha végzek a sulival írnám ki.
2022. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Senkit nem érdekel
2022. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!