Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is vannak olyan ismerős...

Nektek is vannak olyan ismerőseitek, akik állandóan lájkolják Facebookon a megosztott dolgaitokat?

Figyelt kérdés

Nekem van kettő is, akik eszméletlenul sokat lájkolják a dolgaimat. Sok dolog érdekel, általában egymástól elég távol álló dolgokat osztok meg, tehát nem tudom mit gondoljak. Ez számomra már elég idegesítő.

Mit gondoltok erről a témáról?


2014. szept. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az én megosztott dolgaimat (kéthetente egyszer 1 post) lájkolják, hanem MINDENT, amit csak érnek. De tényleg, MINDENT! Tökmindegy, hogy az egy kép, egy cikk, egy recept, nekik lájkolni kell és megosztani. Pedig rég nem tizenévesek vagyunk.

Szóval, igen, vannak olyan ismerőseim, azt már letojom, hogy az én hülyeségeimet lájkolják, mert már rég leiratkoztam róluk, így az egy nap alatt 20-30 megosztás/lájkolgatás már nem jelenik meg az üzenőfalamon :D

2014. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy akkor rajta, ha ez a legnagyobb gondod az életedben?

Egyiknek az a baja, hogy senki nem lájkolja, a másiknak meg hogy állandóan...

2014. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Igen, ezt az embertípust én is ismerem. És mi a helyzet az olyan emberrel, akire nem jellemző, hogy mindenkinél mindent lájkol? Csak mondjuk bizonyos embereknél?


#2 Ne legyél már méregzsák. :) Csak egy felvetés volt, és érdekel, hogy kinek mi a véleménye a témával kapcsolatban. De amúgy örulök, hogy neked sincsenek nagy problémáid, kulönben továbbgörgettél volna, és nem tiszteltél volna meg a hozzászólásoddal, amibe időt és energiát fektettél. :)

2014. szept. 19. 23:00
 4/8 Masked Magician ***** válasza:

Egy kérdés. Ha zavar, hogy lájkolják, mi a szösznek osztogatol dolgokat? A lájk egyfajta visszajelzés.

Szóval... ha neked nem tetszik, hogy lájkolják, akkor nem is akarod, hogy megnézzék.... kérdem én, akkor minek kell megosztani?

Elvégre a megosztás célja az, hogy a többi emberhez is eljusson, "megoszd velük" és valamiféle visszajelzést elvár az ember ha megoszt egy zenét/képet/idézetet/cikket és sokmindent.

2014. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Egyrészt. Nem az zavar, ha valaki lájkolja. Arról van itt szó, hogy néha van olyan érzésem, hogy csak úgy belájkolják bizonyos emberek a dolgaimat össze vissza, fuggetlenul attól, hogy tetszik-e a dolog neki, vagy sem.


Másrészt:


"valamiféle visszajelzést elvár az ember ha megoszt egy zenét/képet/idézetet/cikket és sokmindent."


Szerintem az régen rossz, hogyha valaki elvárja, hogy kapjon visszajelzést. Nem azt mondom, hogy nem fontos. Mert pl. ha valaki verseket ír, akkor jól esik neki, ha van pozitív visszacsatolás. De én igazándiból sosem törődöm azzal, hogy valakinek tetszeni fog-e vagy sem az általam megosztott tartalom. Egyébként sem tudod figyelemmel kísérni, hogy kinek tetszett. Meglepően sok ember nem használja a lájkolás\megosztás funkciót.

2014. szept. 19. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy rokonom, aki már nyugdíjas, és szó szerint az egész napot a facebookon tölti. Mindent lájkol, mindenhez kommentel, minimum óránként-félóránként megoszt valami "világmegváltó" dolgot, SŐT még ezeket is belájkolja (a...saját...posztjait...), és kommentel hozzájuk. Iszonyú idegesítő volt, hogy sose rakhattam ki semmit anélkül, hogy odaírjon valami, általában, egyáltalán nem kommentértékű dolgot pár kacsintós szmájlival, így töröltem...
2014. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Idősebb fickó, érdeklődési körünk hasonló, ugyanabban a közegben ismertük meg egymást, kedvelt, ezért is lájkolta mindenemet. Aztán kitörölt az ismerősei közül, mert elhitte a hazugságot, amit az exem terjesztett rólam.
2014. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen volt 1 aki mindenemet lájkolt, aztán egyszer csak már nem...
2014. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!