Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok, akik a Facebook-os...

Azok, akik a Facebook-os kommentként válaszolnak a GYK-n megosztott kérdésekre tudják, hogy a válaszuk sosem fog eljutni a kérdezőhöz?

Figyelt kérdés

Like-oltam a Gyakori Kérdéseket Faceboon-on, ezért látom, a hírfolyamomban a megosztott kérdéseket.

Az emberek pedig kommentben válaszolnak rájuk, sokszor úgy, hogy el sem tudják olvasni a kérdés leírását. Ez pedig többször vezetett már arra, hogy az ott válaszolók hülyeségnek tartják a kérdést, mert nem értik a hátterét.


Ezek az emberek esetleg nincsenek tudatában a GYK önálló oldalként való létezésének vagy egyszerűen ennyire nem konyítanak az informatikához?



2016. szept. 20. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek tudataban. Nekik a facebook a vilag egyetem.
2016. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet azt hiszik hogy a facebookon lett feltéve a kérdés
2016. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig elég egyszerű felismerni egy hivatkozást, szerintem.
2016. szept. 20. 10:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem a mai fb felhasznaloknak. Azt sem tudjak sokszor hogy az internet nem egyenlo a facebookkal meg a youtubbal.
2016. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon szomorú tény.
2016. szept. 20. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma majdnem mindenkinek van már internetelérése. Soha nem látott mértékben vannak jelen az informatikához alapszinten sem értő emberek.

Vagy azért, mert ők még annak a generációnak a tagjai, akik felnőtt- vagy időskoruk előtt csak hallomásból ismerték a számítógépeket. (Ezzel szerintem egyáltalán nincs semmi baj, ők még nem születtek bele, nem tanulták, sok dolog furcsa vagy érthetetlen számukra.)

Vagy pedig azért, mert egyszerűen lusták és buták elsajátítani az alapvető számítástechnikai ismereteket is. Lehet itt beszélni X, Y, Z, meg görög és héber betűkkel jelölt generációkról, az igazság az, hogy ez a tudásukról és kompetenciáikról semmit nem mond el, mindössze azt jelenti, hogy ők már természetesnek veszik a technikai eszközök jelenlétét, nem "félnek tőle". Viszont talán pont ezért, mert természetesnek veszik, lusták megtanulni a helyes használatukat. Mondván "minek kell ezt tanulni, ez egyértelmű". Amikor még nagy szó volt a számítógép, akkor - amellett, hogy jórészt csak azoknak volt, akik akartak is vele valamit kezdeni - a felhasználók motiváltabbak voltak, hogy megismerjék az eszközük működését. Most ez már nincs meg, így a fiatalabb generációban is borzasztóan sokan tökéletesen inkompetensek az informatikához. Sokan képtelenek az e-mail és a Facebook chat közti különbséget felfogni. Teljesen azt hiszik, hogy csak a Facebook létezik, meg esetleg még Youtube meg Instagram, aztán ennyi az egész internet.

2016. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én egyszer válaszoltam ott csakis azért ,mert akkor letiltottak.
2016. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az is lehet az oka, hogy nem segítő szándékból írnak, hanem egyfajta kirakatkommentelésből.
2017. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Gy.k.-nak egyáltalán miért van Facebook-oldala?

Csak mert így az értelme kb. zéró.

2017. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!