Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek vihető egyszerre...

Szerintetek vihető egyszerre a színészkedés és a TV-rádió műsorvezetés?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak ezeket csinálod, akkor simán!
2022. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
emberfüggő
2022. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

KB esélytelen. Bocskor Gáborral volt egy interjú régen 3 órakor kelt mindennap, csak a rádiózást azt hiszem este 8 ig csinálta (lehet tovább). Színészként még a tv-t lehet vinni mert azért össze függ de így ezeket nem tudom hogyan.


Max úgy hogy tv-ben alkalmi, színészként meg semmi színház-színdarab - sorozat csak szimplán film :d bár egyik sem voltam ez csak tipp.

2022. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

te ki vagy, miről van papírod? mert ha színészdiplomád van, tedd meg azt a szívességet, hogy nem kontárkodsz műsorvezetőként! a rádiózás és a tévézés egy külön szakma, én médiaszakot végeztem, és nem megyek be a színházba, se forgatásokra színészkedni.

akkor ez működjön fordítva is!

van elég szakember, hagyd meg nekik ezt a munkát!

2022. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha valakinek ahhoz van kedve,persze.Elvégre egyik sem kemény megterhelő fizikai munka.
2022. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Hiába pontoztátok le, 4-es írta meg a legkorrektebbül: azt csináld, amit tanultál, amire ki vagy képezve.


Meglepődnék, ha színművészetit és médiatudomány szakot is végeztél volna, lehet, hogy egyiket sem végeztél. Azért gondolom ezt, mert ha professzionális újságíró vagy színész lennél, nem a gyakorin dilemmáznál ezen.


Hidd el, ezek külön-külön mesterségek, tudást, felkészültséget igényelnek.

2022. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!