Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges vagy érthető ha...

Beteges vagy érthető ha valaki ellenségesen reagál az ilyenre?

Figyelt kérdés
Ha megy az utcán és valami vén ember meg mereven méregeti, figyeli ahogy közeledik felé és megy el mellette. Furcsa az akinek ez felcs*szi az agyát?
2022. júl. 23. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felcseszni magadat. Bámulj vissza vagy köszönj rá hangosan vagy valami.
2022. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ha bámulnak, de nem reagálok rá, pláne nem ellenségesen (ez nálad mit takar amúgy?) Megyek tovább.
2022. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, szerintem kimondottan ellenséges viselkedés kocsányon lógó szemekkel végigkísérni a másik mozgását, rajtad lassan fel-alá járó szemekkel, meg hogy keresi a tekintetedet. Ezt velem is eljátszotta egy szomszédom, akivel amúgy nem voltunk beszélgető viszonyban, ő még a kezét is csípőre tette közben, és csak tovább erősítette bennem az érzést, hogy valamiért nagyon ellenszenves vagyok neki. (amúgy ő is az volt nekem, mert a rohadt kutyájától évekig nem tudtam aludni, viszont én meg holt biztos, hogy nem károsítottam meg az ő életminőségét semmivel)
2022. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ki nem szarja le ki néz ki nem nézz vissza csúnyán ha ez nem használ szól neki oda valamit akkor biztos érteni fogja mi a bajod vele ennyi
2022. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!