Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves tagok! Ki tart (itt,...

Kedves tagok! Ki tart (itt, ezen a weboldalon) engem az ellenségének, és miért? (Már azon kevesek, akik "ismernek".)

Figyelt kérdés
Mert én sok felhasználót annak tartok, különböző okok miatt, de ugyanakkor, sokan pedig szimpatikusak számomra.
2021. okt. 10. 00:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem kell ennyire szívre venni az itteni felhasználókat, mert többségük unalomból szórakozik, vitázik míg más lehet tényleg ennyire hülye és nincs jobb dolga az életben. Így nekem mindenki semleges, általában én azokat utálom akik válaszokban mindig direkt ugyanazt hangoztatják mint a tetkó kategóriában volt a "minden tetkós proli, az összes tetovált agyatlan" tag de ő többször lett tiltva. Aztán a haj kategóriában mindig van egy tag aki ezt hangoztatja, hogy "szerintem a kopasz a legjobb" kopaszfétises barom, vagy ugyanitt "szerintem a természetessel nem lehet mellélőni" 2 kérdésemnél is ezt írta és tagadta pedig ő volt az és igen kéretlen volt mivel frizura tanácsot kértem, ilyennel meg nem vagyok kisegítve. Ezeket utálom igazán, mert látszik rajtuk, hogy direkt spammelik hogy hergeljék az embereket...Nincs életük szinte.
2021. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ment a "like".
2021. okt. 10. 00:57
 3/19 A kérdező kommentje:

Az alábbihoz hasonló kérdéseimre velem szemben negatívan reagáló személyeket az ellenségeimnek tekintem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2021. okt. 10. 00:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Szerintem sosem láttam még hozzászólásodat semmihez, nincs miért haragudjak rád.
2021. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Nincsenek ellenségeim, egyébként is idegenkedem a kényszeres háborúskodástól, ellenségkereséstől, stb.

A linkelt kérdés alapján világnézetünket tekintve meglehetősen messze állunk egymástól és akkor nagyon finoman fogalmaztam. Nem barátkoznék veled, az biztos, de ettől még nem vagyunk ellenségek.

2021. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2021. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

01:31

Valóban. :)

Lehet, hogy furcsának tűnik az ezotéria-kérdésem, de tényleg nyomaszt a dolog, még ha nincs is valóságalapja, mármint csak buta babonaság részemről.

2021. okt. 10. 01:35
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
8.az igen, szép munka hogy így összeszedted mindent, hogy csináltad? elvoltak mentve neked vagy rákerestél a nevére?
2021. okt. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Én most tök őszinte leszek veled. Eszembe sem jut ellenségemnek tartani, de van egy bizonyos témakör, amiben ha megszólalsz és kifejted a véleményed, akkor emberek sokaságát sérted és alázod meg a legalapvetőbb emberi mivoltukban is - köztük gyakran engem is. Úgy, hogy semmi tudásod és tapasztalatod nincs az adott témakörben, feltehetően soha meg nem hallgattál egyetlen érintett embert sem, csak mondod a saját elképesztő agyament hülyeségeidet. Na, ilyenkor rommá pontozlak. :) Nem állok le veled vitatkozni olyankor, mert semmi értelme, úgy sem változna az égvilágon semmi, csak felcseszném az agyam. De ettől függetlenül nem utállak, meg pláne nem tartalak az ellenségemnek. Csak kicsit "fejlövésesnek" gondollak. :)

Légyszi, díjazd az őszinteségemet. Kimondtam nyíltan, egyenesen, őszintén. :)

A #8-as által linkelt kérdések és válaszok pedig egyértelmű választ adnak számomra arra, hogy miért vagy ilyen.

2021. okt. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!