Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresnétek állást az én...

Keresnétek állást az én helyemben ha ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Decemberben búcsút mondok az országnak. Egy hónapig még elfoglalt vagyok, aztán szeretnék 1-2 hétre nyaralni is elmenni. Akkor már ott vagyok, hogy szeptember közepe. Az eddigi tapasztalataimból kifolyólag 2 hónapokat vártam mire állást szereztem korábbi cégeknél. Ezért mire felvennének, már mondhatni mondhatnék is fel.

Tudtok esetleg valami olyan munkát ajánlani, ahova gyorsan bekerülök? Aljamunka is jó, mert a komolyabbakra biztos nem kapnék rögtön, illetve hitegetni sem akarok senkit, hogy jövök aztán lelépek. Esetleg időszakos munka vagy napszámos? Nő vagyok,

bejárós néni nem szeretnék lenni extra szolgáltatással.


2022. júl. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj gyorsétterembe.
2022. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vajon, hogy fogsz életben maradni így külföldön?

Minden alja munka jó, és nem jut eszedbe pár? Gyári meló, soron, gyorsétterem, hipermarket, munkaerőkölcsönzők stb.

2022. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ha az se biztos, hogy lesz munkád, lehet, nem ez a legjobb időpont nyaralgatni menni..
2022. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettes, ezeket értem alja munkán.

Vannak olcsó helyek, köszi, 3 éve nem voltam sehol.

2022. júl. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!