Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet bírni 8 hónapot úgy,...

Ki lehet bírni 8 hónapot úgy, hogy munka és suli mellett havi 4-5 pihenőnapom marad?

Figyelt kérdés

Munka: 05:30-14:00-ig VAGY 08:00-16:30-ig VAGY 12:30-21:00-ig minden héten másik napokon kell menni + 20 perc odaút és 20 perc vissza.

Suli: szombatonként 09:00-17:00-ig + utazás 1,5-2 óra oda is és vissza is.

Pihenőnap kb heti 1 nap, akkor tanulnék, illetve délelőttös műszak esetén délután és fordítva.

Csak 8 hónap, vizsgával együtt összvissz, kibírható? Nagyon kéne a munka is.


2022. júl. 24. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Én 2 évig csináltam ezt, időszakonként nulla pihenőnappal, mellette még néha különórát is tartottam (csóró egyetemista….). Volt, hogy este még bulizni is elmentem… kellemetlen, de ki lehet bírni, pláne, ha tudod, hogy 8 hónap és vége van. Kitartás! Azért próbálj minden percet, amit lehet, a pihenésre fordítani, mert tényleg megterhelő tud lenni.
2022. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha lelkileg stabil vagy és nehezen kibillenthető, akkor hozható, amit írtál.


Én elhittem magamról, hogy menni fog 3 munka egyszerre, kb. heti 7 órám maradt magamra az alvásidők kivételével. 1 hónap után olyan beteg lettem, hogy hónapokig nem tudtam kiverekedni magam belőle és még most is nyögöm az árát. Mivel lelkileg is leterhelt voltam akkoriban az állandó anyagi és magánéleti problémák miatt, így a sok tényező egyszerre nyújtotta be a számlát.

2022. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet bírni idei évben bőven 10 alatti számú napot pihentem. De azok is inkább csak fél napok voltak.
2022. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, lemaradt egy nagyon fontos dolog: mindig vezesd le valahogy nap végén a felgyülemlett feszültséget. Bulival, sétával, kerékpározással, vagy ami jól esik, csak jutalmazd meg magad, hogy kibírtad az adott napot. A léleknek is jót tesz és a test is megkönnyebbül.
2022. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát lelkileg és mentálisan, sőt fizikailag sem vagyok stabil.

Az a baj, ha megvárom a tavaszi kezdést, amikor mehetnék alkalmi(15 napos) munkára mellette, azzal megint megy az idő, amivel csak még rosszabb lesz a lelki helyzetem, ezért kéne most ősszel kezdeni, de most nagyon nem vagyok a toppon és a munka is nagyon kell.

2022. júl. 24. 14:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, belevágok.

Muszáj, különben csak halogatom.

2022. júl. 24. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Amúgy mindennap muszáj csinálnom a gyógytornát és a szobabiciklit, szóval a fizikai levezetés meglesz.

Meg itt vannak a kisállatok, akikkel foglalkozni öröm és megnyugvás és persze idő, de nem baj, belefér.

Meg lesz, megcsinálom.

2022. júl. 24. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ki lehet, ki kell. Nekem gyermekeim is vannak és a suli szeptembertől indul, ba alapszak, alaphangon 3 év. Kibírom, mert ez kell a jövőnkhöz. (Remélem)
2022. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
majd pihentek a hullaházban.
2022. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kivitelezhető, de eléggé sok fegyelem kell hozzá és idő beosztási képesség. En nem bírnám ki, mert sajnos nálam egyik sincs meg. De amúgy ez tanulható dolog. Szerintem még munka ellőtt, után is tanulhatsz és mindig lesz 1 napod amikor csak magadra koncentrálsz. Szerintem vágj bele, ha nem fogod bírni, akkor keresel egy olyan állást amiben nincs ennyi műszak így nem kell hétről hétre hozzá szoknod az új körülményekhez.
2022. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!