Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az izomra való edzés (heti...

Az izomra való edzés (heti 4x) mellett a pihenőnapokon, , , aktívan is lehet pihenni''? (futás, úszás)

Figyelt kérdés

Pl szerda szombat vasárnap nem edzek, akkor ezeken a napokon 1 óra futás / úszás az megengedett?


A másik kérdés még az, hogy a fentebbire igen a válasz, a futás és úszás akár hétfő, kedd, csütörtök, pénteken is megengedett? (amikor edzek)


Csak azért kérdezem meg inkább, mert ahogy látom a pihenőnapok fontosságát mindig kiemelt szerepbe helyezik. De talán az ,,aktív'' pihenés az megengedett bármikor?


2018. ápr. 24. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, de én leszarom, mert szeretek futni.
2018. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden "rendes" edzésnapon futok 40 percet (heti 5 edzésnap). Pihenőnapokon 2x 40 percet futok és mellé 15 perc súlyzós vádliedzés. Szerintem figyelj arra, hogy sokat aludj. Szerintem mehet akár mindennapos futás ha pihensz és eszel mellé eleget. Ugye ez + evést kíván meg ha tömegelsz. Ha túledzenéd magad akkor elvileg észrevennéd. Ha egyszer kétszer nincs kedved edzeni talán fáradt is vagy, az még könnyen lehet, hogy nem túledzés. Próbáld ki szerintem ha akarod.
2018. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
heti 4 izomerősítő tréning mellett a vízterápiá a jó vagyis az úszás
2018. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 25 év alatt vagy és alszol eleget, akkor beleferhet. 19 évesen heti 6 napit edzettem és keményen toltuk, állandóan bukasig mindent... Most heti 3 edzés elég. A napi munkastressz stb. Persze lehet, hogy én látom rosszul.
2018. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2018. ápr. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!