Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! idegenként melyik nyílt,...

Nők! idegenként melyik nyílt, ismerkedési érdeklődésnyilvánítás a legoptimálisabb, ami bejön nektek? akár élőben, akár interneten

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Fura lesz de nekem az tetszene a legjobban ha valaki odalépne hozzam azzal a kérdéssel, hogy épp milyen könyvet olvasok? :)
2022. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
"Melyik a kedvenc fánkod, a disznós vagy a mandulás?" Ezzel a vonallal nőként bármelyik fiú fölszedne. (egyébként a disznós)
2022. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Milyen az a disznós fánk? :D
2022. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan kéne, ami optimális a legtöbb nőre, mert ezt esetleg sokan nem tudják hova tenni
2022. júl. 24. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez a fánkos kérdés elég eredeti akkor is ha nem értem. Azonnal jó kedvem lenne tőle és visszakérdenék. Aztán alakulhatnak a dolgok. :)
2022. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Van 10 000ft elköltendő pénzem. Nincs kedved egy fagyira?
2022. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég béna. Mit szeretnél? Megvenni ennyiért? Akinek a pént számít annak ez kevés lesz. Akinek nem meg menekülni fog. :) mindenképl vesztes szöveg 14 év felett.
2022. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ugyanazon a munkahelyen két ismerkedési szöveg is bejott. A bufenel altam, odajott a srác. Szia, látom új vagy, melyik osztályon vagy? Bla, bla bla.. Másként sosem ismertem volna meg, hiszen teljesen más részlegen dolgozott. A másik, mentem reggel dolgozni busszal. Utolért és kb hasonló szöveggel mint az első. Meg, hogy lát már egy ideje, hogy én is oda megyek. O is annál a cégnél van stb. Nekem ezek nagyon tetszettek.
2022. júl. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem az szamit, hogy mikor es hol hanem hogy ki. Ha tetszik akkor mind1 hol szolit le.
2022. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az tetszene, hogy ha mondjuk egy munkahelyen, csoportos edzésen vagy bárhol oda jönne egy srác, és beszélgetnénk random. Megkérdezné, hogy mi a szakmám/munkahelyen/, vagy miért ezt a sportot űzöm/edzésen/, és ez már egy jó kiinduló.

Jártam csoportos edzésre, és 20 éves voltam akkor, egy 16 éves fiú jött oda így hozzám, és tényleg nagyon jól elbeszélgettünk, csak mikor kiderült, hogy hány éves vagyok, csak akkor hőkölt vissza. 😂 De tényleg rajta kívül senkinek nem volt töke oda jönni, max fb-n írkàltak.

2022. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!