Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gokartozni mindenki tud?

Gokartozni mindenki tud?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy társaság elmegy gokartozni és már gokartoztak életükben akkor ott mindenki közel olyan jól fog teljesíteni mint egy hobbi versenyző, lévén, hogy csak ülni és vezetni kell?

2022. júl. 27. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanezen logika mentén bárki bármit tud, hisz mindenhol "csak" ezt meg azt kell csinálni, és kész.
2022. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Aki fél vezetni,az gokartba is remegve fog beleülni.
2022. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
S ha az illető egyébként gyakorlott sofőr, akkor az automatikusan vonja magával, hogy jól fog menni egy pályán is?
2022. júl. 27. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Én gyakorlott sofőr vagyok, ültem már párszor gokartban is, de annyira elszoktam tőle, hogy az első pár kört még abban is csak finomkodva húztam le, mintha autóban ülnék. Teljesen más, mint egy autó. Jóval érzékenyebb is. Én többször neki csattantam az előttem lévőnek, meg egyszer a pálya szélének is. Pedig napi szinten vezetek autót.

A gokarthoz rengeteg gyakorlás kell, hogy versenyezni tudj. Az még nagyon sok pénz. Én is lennék szívesen versenyző, de annyi pénzem még nincs. Viszont ha lenne valaki, akkor szívesen elmennék vele ismét a pályára, mert egy nő gokart bármikor jól jön.

Ja, és aki az autótól, meg a sebességtől is fél az félni fog abban is. Egyszer egy pasit el akartam vinni gokartozni, és azért mondta le mert azt mondta, hogy ő fél a gokartoktól, mert abban meg lehet halni, ha kirepül. Szóval nem. Nem olyan egyszerű egy versenyzőnek, hogy csak beül, és kész, hanem mögötte van több ezer óra gokart vezetés, meg gyakorlás. Az autó sem annyi, hogy beülünk, és kész, mert akkor jogsi sem kéne senkinek. Mindenki vezethetne egyből kamiont.

2022. júl. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó gokart*
2022. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2022. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nővérem boxol. Egyszer belement valaki direkt a gokartjába. Miután vége lett, péppe verte.
ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!