Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg attól lesz manapság...

Tényleg attól lesz manapság valaki rossz ember, hogy nem támogatja a kényelmi abortuszt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 00:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
30%
Ehhez vezet, hogy már 14 éves korától fűnek, fának odadobja magát a lányok egyre jelentősebb része. De ugye felelősséget vállalni már nem megy, hanem inkább meggyilkoltatják a saját gyereküket... pfú... gyomorforgató.
2022. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem támogatja, azt senki nem kötelezi, hogy ő maga vagy a párja éljen a lehetőséggel, ha abba a helyzetbe kerül, hogy váratlanul teherbe esett. Persze kívülállóként egyszerű megoldani azzal, hogy "háde védekezni kéne inkább!!", de aki nemi életet is él, az pontosan tudja, hogy egyik (hazánkban engedélyezett) módszer sem 100%-os hatékonyságú. Rendeltetésszerű használat mellett is kiszakadhat a gumi, a tablettának pedig elég egy hasmenés vagy emésztési zavar, hogy ne hasson, ami persze csak utólag derül ki, az esemény utáni tabletta is csak a ciklus néhány napján hatásos. Azt meg senki nem gondolhatja komolyan, hogy mindenki majd csak akkor szexel, ha épp nem okozna neki nehézséget egy gyerek felnevelése. A felelőtlen szexet természetesen én sem támogatom (amit nyilván mindenki lesz@r, mert nem vagyok ott a 16 éves kis pár mellett a hálószobában, hogy a kezükbe nyomjak egy doboz gumit), de szerintem ha valaki mindent megtesz annak érdekében, hogy ne essen teherbe és így is beleesik abba a néhány százalékba, akinek sikerül, annak kijár egy "z terv".
2022. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

"Hanem a döntés meghozatalánál az lebeg a szeme előtt,hogy amennyiben megszületik a gyerek,akkor az csak nyűg lesz."


Ez a legjobb ok, hogy valakinek *ne" legyen gyereke. Ha azt mondom neked, gyűlölöm a gyerekeket, soha nem kéne otthonra, akkor arra gondolsz, ha véletlen teherbe esek, tartsam meg?

2022. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
72%

Attól lesz valaki rossz ember, hogy az abortuszt használókat elítéli és dönteni akar helyettük, elvenné a jogukat a használattól!

Ha te nőként magadon nem alkalmaznád az a te dolgod, ha férfi vagy akkor a férfiaknak amúgy sincs beleszólásuk!

Ha elítéled, akkor legalább tartsd meg magadnak!

2022. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem attól lesz valaki rossz ember, hogy az abortuszt "kényelminek" nevezi. Vagy rá akarja erőltetni - akár idegen - nőkre, hogy megszüljön / ne szüljön meg egy gyereket. Plusz az undortó képmutatás is sokat ront rajta.


Valamiért az abortusz elleneseknek csak addig számít az élet, amíg valaki meg nem szüli kényszerből. Hogy utána mi lesz vele, az már senkit nem érdekel.

2022. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
86%

2-es vagyok


Csak szólok, hogy az ember is egy állat. Egy emlős. Bár az ember valóban kiemelkedik a többi közül, de egy kezdetleges magzat, még semmivel sem intelligensebb egy állatnál. Tehát kicsit ellentmondásos, hogy egy még nem érző lényt, nem bántunk, de egy érző lényt, mondjuk egy szarvasmarhát, már igen. Akinek van valamilyen állata az láthatja, hogy mennyire intelligensek is lehetnek.

(egyébként én nem vagyok vegán)


Az a szerencse, hogy a petesejteket meg a hímivarsejteket még senki nem tekinti embernek… Pedig azok is a “fejlődésben lévő” ember szakaszai nem de? :D

2022. júl. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Huszonegyedikszázad ***** válasza:
100%

21 ja ugye ez csak a lányok nők felelőssége? :D egy srác nem mondhatja hogy nem fekszem le veled? Vagy értéktelen vagy, ha nem fekszel le velem? Vagy nem lehet nála óvszer?

Szánalmas…

2022. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
72%

“Ehhez vezet, hogy már 14 éves korától fűnek, fának odadobja magát a lányok egyre jelentősebb része. De ugye felelősséget vállalni már nem megy, hanem inkább meggyilkoltatják a saját gyereküket... pfú... gyomorforgató.”


Azt elfelejted, hogy ettől még senki nem esett teherbe. A nő kedvére szexelhet akármikor, lehet orgazmusa, de nem lesz ettől terhes. Ez csak spermával működik, ami ugye a férfiak orgazmusának a terméke. Így viszont, inkább a fiúk/férfiak a felelőtlenek, hiszen fűbe-fába (sajnos néha szó szerint is) beleélveznek, aztán pedig nem vállalják ennek a következményét. Tessék óvszert húzni, vagy visszatartani az orgazmust, és nem lesz ilyen probléma.

2022. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
39%

30


Oké..Na de ha a nő nem engedi,akkor a férfi nem ereszti bele a tárat.Legalábbis normál esetben.Ha meg mégis,akkor az már erőszak.

2022. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
79%
Mindkét fél felelős.
2022. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!