Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki, akit régen a...

Van valaki, akit régen a szülei idősebb létére bepelenkáztak kényelmi szempontból pl. hosszú utazás miatt, hogy ne kelljen annyit meg állni vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Ha igen volt ez a későbbi életedre bármilyen kihatással? Érdekel konkrét történet is.


Azért érdekel, mert velem konkrétan ezt tették még kicsi, bár már szobatiszta létemre, és emiatt un. pelenka fétisem lett. Ahogy olvasgattam az interneten a szülőknek egy jelentős része gondolja ezt elfogadhatónak,ha hosszú útra mennek kissebb gyermekkel, holott nekem nem kis módón befolyásolta a későbbi szexuális érdeklődésem. Van valaki hasonló cipőben? 19f



2020. ápr. 29. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Keress segítséget. Sajnos itt nem fogod megtalálni.
2020. ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Elég beteges, de kötve hiszem hogy ennek közé lenne a szexuális érdeklődéshez.
2020. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon nagyra tartom, de nem vélemyényekre vagyok kiváncsi, pontosan tudom mit gondolnak erről a laikus emberek. :)
2020. ápr. 29. 00:44
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nem tudom miért egy olyan fórumon kérdezed ahol csak laikusok vannak. :) Ezért írtam hogy konkrét szakértőhöz kellene fordulni, nem az itteni emberekhez akik semmit nem tudnak erről (ahogy én sem)
2020. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Semmi köze ennek hogy búza lettél
2020. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nincs köze a szexuális irányultságodhoz, nyugodtan hidd el. Amúgy meg tényleg ne itt kérdezgessük ha szakértő véleményt akarunk hallani. Igaz hogy sok itt a pszichológus, de na! Legyél igényesebb és keress fel egy szexologust.
2020. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg haló. Az érdeklődés alatt magát a pelenkát értem.
2020. ápr. 29. 01:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt párom járt hasonlóan, habár őt talán nem bepelenkázták, hanem egy betétet tettek be neki fiú létére, amit nem igazán értek. Lényeg, hogy felnőttként neki is voltak ilyen érdeklődései.
2020. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nekem sem betétes sem pelenkás emlékem nincs, mégis elkezdett már 10-12 éves koromra előjönni az érdeklődés. Ez éveken át tartott aztán szép lassan minimalizálódott is.
2020. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De, pont az, hogy lehet köze a szexuális érdeklődéséhez. Gyerekkorban alakul ki a legtöbb ilyen fétis, és pont az ilyen dolgoktól, mint amit a kérdező is ír. Nyilván nem minden gyerek lesz fétises attól, ha valami ilyen dolog történik vele, de mivel a kisgyerekek még fejlődésben vannak és könnyen formálhatók személyiségileg és érdeklődésileg is egy bizonyos kor alatt, így nagyon vigyázni kell, hogy miknek tesszük ki, mert ez később szexuális érdeklődés és mentális betegségek formájában üt vissza. Az emberi agy egy igen összetett dolog.


Nekem is hasonló az érdeklődésem szexuális téren, de velem nem történtek ilyen dolgok, vagyis gondolom csak nem emlékszem rá pontosan, mert nyilván a semmitől nem alakul ki egy ilyen.

2020. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!