Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy eladónak mennyire joga...

Egy eladónak mennyire joga utalást tenni a vásárló vásárlási szokásaira?

Figyelt kérdés

Pl ha a vásárló gyakran vesz alkoholos italt?( de a vásárló teljesen józan).

Van joga közbe szólni az eladónak, szólni a hatóságoknak?



2022. júl. 28. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Én pl pultos vagyok, szerinted hogy néz ki, ha elfogy mondjuk a vodka, és ki kell ugrani a kisbolba, hogy túléljük a műszakot amíg reggel jön az utánpótlás?


Na, pont ez amit írtál.



Egyébként mondani azt mond amit akar, én meg majd elküldöm az anyjába ha paraszt velem. 🤷‍♂️

2022. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nincs joga hozzá! Az eladó tisztelettudóan fogja be a pofáját addig, amíg nincs egyértelmű jele a vásárolt cuccal való visszaélésnek.
2022. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy eladónak SEMMILYEN hatósági jogköre nincsen, ennek ellenére némelyik azt hiszi, vannak ilyen jogkörei... Némelyik üzletben a pénztárosok is szeretik bámulni a kosarat, hogy benne maradt e valami, azaz alaptalanul feltételezik, hogy valaki lop, természetesen nekik sem lenne elvileg semmi ilyen jogkörük, de azt hiszik magukról, hogy van. Nem tudom, honnan veszik ezt egyes eladók, hogy van ilyen joguk.
2022. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
#3 A pénztárosnak (és a többi bolti alkalmazottnak is lehetőségeik szerint) munkaköri kötelessége figyelni a potenciális tolvajokra és ellenőrizni a kosarat!
2022. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorú vagy, akkor igen.
2022. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Eladokent ha betoltotte a 18at akkor csak vegye nekem a hasznot termeli csak.
2022. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha elmúlt 18 és rendszeresen részegen veszi a piát akkor sincs joga beleszólni, ha nem lop és nem csinál balhét.
2022. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
55%

Te amúgy teljesen hülye vagy, Kérdező?


Én meg ràdhívom a zsekàkat, ha félreb-szol. Kb ilyen minőségű a kérdésed...

2022. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Te valami debil vagy?
2022. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

hatóságoknak...??? Milyen okból...???


Kérdező, szerinted van vmi törvény, ami korlátozza a vásárolható alkohol mennyiségét??? Vagy miből jutottál erre a gondolatra? :-DDDD

2022. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!