Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27-28 évesen még fiatal az ember?

27-28 évesen még fiatal az ember?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
az
2022. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak érzésre az idő nagyon felgyorsul 30 felett.
2022. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem bőven. Nyilván ahhoz, hogy idióta legyen és az idejét vesztegesse, nem, de pl magamból és az ismeretségi körömből kiindulva a 25-30 éves kor az, amikor kezd beindulni az élet.


A legtöbb ismerősöm ennyi idős korára már végez a tanulmányaival, kezd belelendülni a munkába, különköltözik a szülőktől, összeköltözik az esetleges párjával, házasságot köt, opcionálisan nekilát a családtervezésnek...


Én is 26 évesen kaptam meg az első komolyabb állásom és lettem anyagilag meg úgy mindenhogy független. Előtte is dolgoztam, végigtanultam az elmúlt éveket, de kellett idő, amíg beérik. Mi most kezdjük élvezni ezt az egészet. :)

2022. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ. Objektíven igen, de szerintem nem elhanyagolható az sem, hogy az életmódunkból adódóan mennyire vagyunk közel a valódi korunkhoz. Lehet valaki 18 éves, ha mellette 40-50 kg túlsúly van rajta, legalább 40 évesnek fogja érezni magát az ember, rosszabb és sajnos általános esetben a környezete is hasonlóan fogja megítélni. Vagy lehet valaki a ló túloldalán, 40 évesen 20 éveseket megszégyenítő fizikummal.


Nem tudom ezt hogy szokták mondani, de ha a tested "kora" közelít a valódi korodhoz, akkor határozottan fiatal vagy 27-28 évesen.

2022. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképpen! Aztán jönnek a sokkoló szülinapok, úgy mint 40 45 és 50-en. Nekem az első sokkhatás a 40. volt. Majd meglátod 🙂😉 Használd ki amíg van mit, mármint a fiatalságod
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez sok mindentől függ.


Én 18 éves korom óta dolgozok tanulás mellett, mikor végeztem, akkor mellékállásban kezdtem dolgozni, hogy többet tudjak spórolni.


Ez ment évekig, közben férjhez mentem, otthont teremtettünk és most 30 évesen van már egy 1,5 éves gyerekem.


Na, hát ilyen megfeszített tempó mellett én most azt érzem, nagyon öreg vagyok és nagyon elfáradtam. Igazából az a sok évi állandó meló vette ki belőlem a legtöbbet. Aki ennyi idősen, mint én, még csak 2-3 éve dolgozik, az igen, érezheti magát fiatalnak....

2022. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyén válogatja, de 30 alatt mindenképpen. Mondjuk 40 alatt is én még a fiatal jelzőt használom, mert igazából az testileg, jobb esetben mindenképpen, aki ad magára.
2022. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szóval maradt 3 évem
2022. júl. 29. 21:34
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

férfiaknál jóval 70 felett van az átlag életkor.. szóval nem 3 éved maradt.


Még 37 évet kell munkával töltened... többet, mint amit eddig éltél összesen.

2022. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább 13 éved kérdező a fiatalságodból. Van ugyan olyan, aki már 26 évesen koravén. Amúgy a fiatalság nem az évek számán múlik. Nem úgy van, hogy 29 évesen lefekszel szépen fiatalon, majd 30 évesen már egy vénasszony/ember leszel. Én már 20 évesen féltem attól, hogy jaj, mi lesz 30 évesen. Semmi nem lett. Ugyan úgy nézek ki, mint 5 éve, ráadásul most jobb az életem kicsit. Annyi, hogy 3-mal kezdődik az életkorom. Az emberek testileg, stílusilag, agyilag kb. 25 évesen érnek meg. 25 és 40 között nincs nagy különbség se testileg se agyilag, persze élethelyzet is válogatja.
2022. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!