Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalabb generáció, ti...

Fiatalabb generáció, ti másodunokatesókkal tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
érdekelne hogy csak az én családomban ennyire elhalt kiégett dolog ez, vagy általános hogy "kettővel visszamenve" is már hiányosságok, érdektelenség uralkodik?
2022. júl. 29. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nem, bár elég érdekes ez nálunk, a testvéreimmel sem szoktuk egymást keresni. Teljesen elhidegültünk az évek alatt, mindenki a távolságot tartja, nem a rokonságot.
2022. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkivel nem tartom. Utál minden rokonom.
2022. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom. Nagyon szűk rokoni kört ismerek csak. Szüleim ismerik a távolabbi rokonokat is, ha összefutnak szoktak beszélni, de nekem ugye egyik se ismerős, csak egy ember az utcán a sok közül. Van akit esetleg tudok, hogy rokonom, de őket se ismerném már meg, mert nem futottunk össze máa vagy 10 éve sehol.
2022. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az unokatestvéreimmel sem tartom a kapcsolatot, így nagyjából azt sem tudom kik a másod unokatestvéreim.
2022. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisebb koromban jóban voltam minden unokatestvéremmel, aztán felnőttünk mindnyájan és eltávolodtunk (+akadtak konfliktusok is), így velük sem igazán tartom, csakúgy mint a másodunokatesókkal sem.
2022. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel sem
2022. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak azzal a rokonnal tartom a kapcsolatot, akivel muszály. Anyámmal már 7 éve nem beszéltem, azt mondta nem kíváncsi rám.🤷‍♂️
2022. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, semennyire nem tartjuk a kapcsolatot.
2022. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csakis az apai oldalon lévő unokatesókkal és szüleikkel tartom/tartjuk a kapcsolatot (meg a szüleimmel), a többiekkel nem. Az anyai oldallal idén pont 10 éve, hogy megszakadt a kapcsolat, de nem hiányoznak.

Távolabbi rokonokról nem is tudok semmit, néha azért egy-két név előkerül, ami nekem nem mond túl sokat, meg a szüleim sem igazán beszélnek velük. Ha utcán, boltban összefutnak, váltanak pár szót felületesen, de ennyiben ki is merült a dolog.

2022. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!