Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégisták, ti...

Egyetemi kollégisták, ti mennyit költötök egy hónapban?

Figyelt kérdés
Mennyiből jöttök ki havonta?

2022. júl. 30. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Semennyit, nem szoktam verset írni.
2022. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

sokat és mégtöbbet


Szeptemberben még simán kijöttem 80K-ból úgy, hogy még inni/bulizni is tudtam.

Júniusban már esélytelen volt száz alatt. Ha most leszel először kolis, akkor kösd fel a gatyát, mert kutya világ lesz!

2022. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
2 spórolási trükk. Kaja: előfizetés menzára. Lakhatás: odaköltözni valakihez, így szexre sem kell költeni.
2022. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Albérlet -> szoba :leginkább attól függ hol. Láttam 50ért, egyik ismerősöm 60at fizet egy két szobás lakásban de ott a haverjáé a lakás. Láttam szobát drágábban is.

Rezsi: osztozva a lakótársakkal, spórolunk.

Kaja: na az sok. Nagyon sok pénz.

Ezek alap dolgok, plusz ugye ha bulizol, meg ruhára, sminkre egyebekre költesz, már ha lány vagy.

2022. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen gulág koszton ki tudnám hozni kolival együtt 50K-ból, de azért szerencsére annál többől tudok gazdálkodni

azt mondanám, hogy egy 80 azért kell

2022. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mostani drágulással szerintem 80 fölött már simán. Tavasszal olyan átlag 95-100 ezer forintot költöttem, de persze ebben benne van az utazás (350 km-re lakom az otthonomtól, szóval eléggé drága) is, meg kicsit gyakrabban jártam el (egy héten akár 2-3-szor is) kebapozni. (nem nélkülözöm nagyom, szóval ami kell azt megveszem magamnak, de nem is viszem túlzásba)


Olyan 80-100 között reális szerintem.

2022. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!