Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek hogy páram...

Észrevettétek hogy páram letöröltek titeket az ismerősei közül? Vagy a rendszer csinálja ezt? Most magam alatt vagyok emiatt.

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem rendszeresen letörölnek.

Az a vicces, hogy csak olyanok,akiket nem én jelöltem.

Mondjuk engem egyáltalán nem zavar.

Valószínűleg az lehet az egyik oka, hogy soha semmiféle aktivitást nem mutatok senki felé.

Nem különösebben érdekel.

Néhány régi iskolatárs, munkatárs miatt vagyok fenn, messengeren tartjuk a kapcsolatot.

Lehet azért törölnek mert hiányolják hogy nem lájkolgatok szelfiket meg nyomorult vajas kenyér fotókat és egyéb nagyon fontos életképeket 😆

2022. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, ha töröl valaki, vagy én is szoktam kíméletlenül törölni embereket: nincs nagy értelme, haszna, hogy 120 emberem legyen, ha csak 2, akivel igazán beszélek.
2022. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
levettem a fotóm, meg igen nem vagyok aktív. És ha talizunk az utcán ott sem fognak köszönni?
2022. júl. 31. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, az utcán fognak.
2022. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Te súlyos facebook függő vagy. Én nekem 50 ismerősöm van, mind családtag, közeli barát. De attól még köszönök annak, aki nem ismerősöm facebookon. Jesszus. Te mit csinálnál internet nélkül?

Meghalnál.

2022. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon tévedsz! ezek az ismerősök közeli ismerősök voltak és feltűnt hogy egy ideje már nem tudok róluk és gondoltam megnézem mi van velük. és ezek az emberek letoroltek. Közeli ismerősök értsd úgy hogy nem mindig beszélsz velük, de jó érzés ha kapcsolatba kerültök, mert valamilyen téren meghatározó személyek voltak az életedben.
2022. júl. 31. 13:28
 7/10 A kérdező kommentje:
és pont azt írtam nem vagyok aktív és a képem is töröltem, tehát nem facebookoztam egy darabig, szóval le lehet rólam szállni és ujjal mutogatni
2022. júl. 31. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, azt se tudom hány ismerősöm van. Ha bejelöl valaki, akkor elfogadom, ha valóban ismerem, vagy reflexből kinyomom, de meg nem nézem soha az ismerősöket
2022. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azért vettem észre, hogy kevesebb volt az ismerőseim száma, mert a tevékenységnaplóhoz szerettem volna hozzáférni, és megakadt a szemem rajta, kerek szám volt. Aztán következő alkalommal, amikor onnan kerestem ki egy posztot, láttam, hogy pár emberrel kevesebb van ott.

Engem sem zavar, csak egy szám, aminek nincsen semmi jelentősége számomra. Az ellentétes álláspontot is meg tudom érteni, volt is ilyen gimis osztálytársam.

2022. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mire gondolsz? hogy vkinek nem tetszett benned vmi aztán ment is a levesbe?
2022. aug. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!