Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez "normális" újabban, hogy...

Ez "normális" újabban, hogy mindenkivel üvöltözik az oktatója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja elkezdtem a jogosítványt. Az oktatóm fél órás rutinpályán való gyakorlás után kivitt a forgalomba, már első alkalommal.

Mondtam neki akkor, hogy talán nem kellene, mert nem érzem még magam biztonságban, 0 rutinnal.

Akkor azt mondta ne aggódjak, látja rajtam, hogy nem vagyok béna.


Most voltam negyedszerre vezetni, csúcsforgalomban, dugóban. Elvitt egy olyan részre, ami tele volt körforgalommal, szűk, emelkedős utcával. Folyamatosan ordított, hogy váltsak már, fékezzek, húzódjak jobbra, menjek, ne menjek.


Annyira bestresszeltem fél óra után, hogy 3x lefulladtam a forgalomban, erre meg csapkodott és káromkodott.

Meséltem ismerőseimnek is, egyöntetűen azt mondták, hogy az ő oktatójuk is ilyen frusztrált, elmebeteg, üvöltözős állat volt.


Az utolsó alkalommal úgy felhúzott, hogy parkolás után kiszálltam a kocsiból és otthagytam.

Jövő héten kedden mennék vezetni, de már előre gyomorgörcsöm van, nem tudok úgy odafigyelni, ha valaki üvöltözik, csapkod meg káromkodik mellettem, csak bestresszelek, kapkodok és hülyeségeket csinálok.


Hiába mondtam neki, hogy rutinozzunk még, azt mondja megy ez nekem, felesleges ennyi időt elcseszni a pályán.


Kedden megpróbálom vele ezt megbeszélni, de ha nem megy, akkor kérek a sulitól új oktatót, elvégre nem azért fizetek, hogy valaki kicsinálja az idegrendszerem.


Mindenki azt mondta, hogy szerinte felesleges, mert az összes oktató ilyen.


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel? A ti oktatótok is ilyen idegbeteg?


2022. júl. 31. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Válts oktatót , sürgősen.
2022. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális. Sajnos mostanában a legtöbb ember frusztrált (van is bőven oka mindenkinek), nem csak az oktatók.
2022. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nincs rendben. Vezetni tanulni alap esetben is stresszes.

Az olyan ember aki nem tudja magát kontrollálni az nem való oktatónak.

Én is azt mondom neked, hogy válts oktatót, vagy iskolát ha kell.

2022. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Válts oktatót.

Ha pl ugyan ezt érzed majd a munkahelyeden is akkor pedig válts munkahelyet.

Te megpróbáltad, nem érdemes tovább annál az oktatónál maradni.

Oktatók közül nem mindegyik ilyen,van normális is.

Ha azt mondod hogy még nem állsz készen akkor a normális oktató azt mondja oké, gyakoroljuk a tolatást és egyéb dolgokat, aztán majd legközelebb mentek a forgalomba, lehet hogy besértődik de ez legyen a legkevesebb.

Normális oktató nem nagyon hiszem hogy ordibál, maximum talán akkor ordibál ha majdnem ki nyírtátok saját magatokat a te figyelmetoenséged miatt amit már többször át is beszéltetek.

2022. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog, ez egy r0hadt féreg
2022. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress más oktatót, ha nem kapsz akkor más iskolát.

Jelenlegi iskolának jelezd ezt a problémát.

2022. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
A megalázás semmikor se normális. Itt te fizetsz. Ez az állat belőled él. Ne etesd. És az új helyen rögtön azzal kezdd, hogy mért mondtál fel az előzőnek, ennek megfelelőt válasszanak neked.
2022. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Az nem normális, hogy nem küldöd el az ilyent ott helyben a jó *** anyjába.
2022. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Most járok vezetni én is, és sajnálkozva mondta az oktatóm, hogy valaki rutinpálya helyett rögtön bedobja a forgalomba a tanulóját, micsoda barom az ilyen, egy életre elássa az önbizalmát. Mi rutinpályán kezdtünk az alapokkal, szerintem kb. 8 óra (4 dupla óra) rutinpálya után mentünk először olyan helyre forgalomba, ahol alig volt autó. Sose kiabált velem. És ha kérek valamit, hogy gyakoroljunk, akkor gyakoroljuk azt a következő alkalommal. Ha véletlenül Szegeden vezetsz, írj rám privátban, és leírom, kihez járok (bár az emelkedőből sejtem, hogy nem, nálunk az egyetlen emelkedő az Árkád parkolójában van :D).
2022. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, jelezni fogom akkor az iskolának és kérek egy másik oktatót. Nem vagyok egy érzékeny lelkivilágú ember, de legutóbb már majdnem sírtam a 90 perces kritizálás és üvöltözés miatt.


Eleve nem érzem még magam biztonságban a forgalomban. A rutinpályán 2x próbáltuk ki emelkedőn, hogy ne guruljak meg, másodszorra sikerült. Utána meg már elvárta a forgalomban a pirosnál, hogy meggurulás nélkül induljak el és mivel nem sikerült, már ordított.

2022. júl. 31. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!