Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt bunkón osztjátok az...

Akik itt bunkón osztjátok az észt, és le akartok alázni mindenkit, a való életben azért normálisak vagytok, vagy ott is óbégattok mindenkivel?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Az általánosítás a bunkók fegyvere, ahogy te most is tetted.
2020. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az idiotakat szoktam helyretenni neha.
2020. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Vajon az itt észosztó nők vajon a párjukkal milyenek? Ha vele is ilyen egy nő, amit itt előad, akkor hogy hogy nem szakított még velük a palijuk?...
2020. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Van, akivel bunkó vagyok, de amúgy inkább én kapom az ívet.
2020. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
bunkón osztjátok az észt a legtöbb esetben = leírjátok a valóságot, amivel eddig képtelen voltam szembenézni.
2020. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott is óbégatok.
2020. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Itt a pont:


"bunkón osztjátok az észt a legtöbb esetben = leírjátok a valóságot, amivel eddig képtelen voltam szembenézni."

2020. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Attól, hogy valaki idióta és alapvető dolgokról kell kioktatni, mert olyan magabiztosan állít fszságokat, mint pl te, nem lesz senki bunkó.


Az idióta embereket, akiktől haladni sem lehet, hasonlóan kezelem, de inkább elkerülöm. Ezen az oldalon rengeteg olyan ember van, akik olyan rétegből származnak, akiknek az értetlenkedéséhez és a primitív, faék egyszerű gondolkodásához nem szoktam. A hülyék picsáját meg egyáltalán nem kell nyalni, máshogx úgysem veszik észre magukat.

2020. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!