Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi motivál Titeket a hétköznap...

Mi motivál Titeket a hétköznapokban? Mi az a dolog ami miatt úgy gondoljátok, hogy megéri élni? Bocsánat ha rossz kategória.

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, ellébecolok az életben ameddig végleg elegem nem lesz az ürességből.
2022. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A Schleich állatfiguráim.

5 éves korom óta gyűjtögetem őket.


26/F

2022. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Már semmi. Elveszett minden, ami ezt éreztette velem.
2022. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, csak vagyok. Kell a pénz a megélhetésre, dolgozok. Gyerekeim jövőjét építem, hogy amíg lehet, segítsem őket, talán ez tart mozgásban. Nekem már nincsenek nagy terveim, nyugalomra vágyok, egyszerű életre.

Ha nem lennének gyerekeim, kevésbé aggódnék a jövőért, akkor bármi jó lenne, nem érdekelne semmi, csak élném az egyszerű életemet, nem hiszem, hogy motivációkat keresnék, csak nyugalmra, természetközelségre, háziállatokra vágynék. De így azért rendesen aggódok a gyerekekért, hogy milyen életük, milyen világuk lesz.

2022. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
A feladataim, illetve azok a dolgok, amikről azt érzem, hogy nekem, mint feladatok fontosak. Aztán jön a szívás, hogy nem is volt olyan fontos.
2022. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#1

Hidd el mikor ott leszel nem akarod majd.


#2

Oké, ez jó XD


#3

Mi történt?


#4

Így utólag visszagondolva szerintem édesapám hasonlóan lehetett, mint Te.


Kitartást és remélem tisztában vagy vele, hogy nagyszerű apa vagy.

2022. júl. 31. 15:03
 7/19 A kérdező kommentje:

#5

Ezt sokan átérezzük. Lehet, hogy addig jó ameddig vannak feladataink.

2022. júl. 31. 15:03
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Rövidtávú célok, egyetem, sikerre való éhség. 🤣
2022. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
vállalkozásom, hobbim, céljaim
2022. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan semmi. Nincs célja az életnek. Megszületünk és kezdünk magunkkal valamit, nekem az a felfogásom, hogy éljek jól ha már kell, legyenek jó pillanatok, mert mindig úgysem lehet boldog az ember. Vannak célok, amiket szeretnék, meg mindig jönnek újak.
2022. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!