Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri belevágni így az...

Megéri belevágni így az egyetembe?

Figyelt kérdés
Gyerkkorom óta valamilyen "egyenruhás" munkát szerettem volna végezni (elsősorban rendőr vagy katona). A probléma viszont az, hogy nagyon zárkózott, introvertált személyiség vagyok. Nehezen kommunikálok másokkal, az idegen nyelv tudásom se jó. A szüleim az egyetem irányába terelnek, viszont nagyon félek tőle, hogy nem tudnám elvégezni. Hasonló helyzetben, Ti belefágnátok? Az NKE képzéseiben gondolkodtam, de a mentőtiszti is felmerült. Vagy mi mást javasolnátok?

2022. júl. 31. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Egy jól kereső végzettséget válassz!

De sokan azt mondják, menj az álmaid után!

2022. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először jelentkezz iskolaőrnek, aztán majd ha ízlik, akkor utána egyetemre!
2022. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én diszkalkuliás vagyok, emellett szociális fóbiám van, én se tudok kommunikálni másokkal és mégis a második egyetemet gyűröm. Ez csak a kitartáson és a szorgalmon múlik (amellett hogy a képességeidhez illő szakot választasz, én pl matekosat nem tudnék elvégezni, ezért nem is ilyen irányba mentem).
2022. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!