Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy a legkönnyebb eldönteni,...

Hogy a legkönnyebb eldönteni, hogy mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Lediplomáztam, a nyelvvizsga miatt bennragadt a diplomám, de amúgy is olyan a szakmám, hogy szabadúszóként is lehet vele jól keresni ha magas szinten értek bizonyos programokhoz. Elvállaltam most egy munkát, ami nem az álmom, de ahhoz is megvan az okj-s szakmám. Oda kellett költöznöm ahol ez a munka indulni fog, de már most rosszul érzem itt magam, és pszichoszomatikus tüneteim vannak tőle. Nem tudom miért, néhány apróságok magamra vettem, de pillanatnyilag elcsitultak a kedélyek. Azt érzem, hogy nem túl támogatóan állnak hozzám. Az nagyon kellemetlen, hogy csak szobát bérlek a munkahelyen belül, és felnőtt létemre a főnök beszabályoz olyan házirendi pontokkal amit egy felnőttnek nem mondunk meg. Nincs magánéletem, nem tudunk a barátommal kettesben lenni. Legszívesebben menekülnék innen, de cikáznak a gondolataim, nem tudom hogy feleslegesen nehezíteném-e a dolgomat. Már magam sem tudom mire vágyom, csak azt, hogy nem erre. A privát szféra baromi fontos nekem, mert introvertált vagyok. Félek, hogy az ötleteim légvárak, és talán én vagyok túl “ nyughatatlan” hogy még a kezdés előtt mennék. Ha meglépném akkor is több szakma lenne kilátásban és több városon is elgondolkodtam, próbálok türelmes lenni, de az egészségem nehezen állja ki a próbát.

2022. aug. 2. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Én hat éve ülök a kormányhivatalban introvertáltként, ha ez mond valamit... álmokkal, tervekkel, ötletekkel, amikre nem lesz pénzem, lehetőségem. Én konkrétan már vagy háromszor átéltem burnout-ot, kiégést kiégés követ...


Nem vagyok nagy dumás se, ezért még az se hogy elmennék pl. értékesítőnek, amiből mindig kell, most is keresnek autószalonba... Még érdekelne is, de nem merek, mert érzem nem vagyok oda való. Biztos jól is fizetne.


Végzettségem van, csak tapasztalat és megfelelő tudás nincs hozzá, szóval kitörölhetem a négy okj-vel...


Itt fogok összeaszódni. Te még léphetsz, keresheted az "igazit". Én már nem annyira.

2022. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha van valami célja az életednek az Univerzum megmutatja.

Kérd hogy jelekkel vagy valami cselekménnyel mutassa meg.

De amint kaptál jeleket kövesd azt mert ez az értelme az életednek.

2022. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
#2 és honnan tudhatjuk hogy mi a jel?
2022. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Hat keress másik munkát, mi ebben a bonyolult?
2022. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég sok minden bonyolult. Például, hogy ez a munka a lakhatással is összefügg, hogy elég sok önerő kell ahhoz, hogy egy személy fenntartson egy albit egyedül, hogy pályakezdő vagyok, hogy akkor ismét mindent elölről kell kezdenem, valamint, hogy a lelkiismeretemet zavarná, ha visszalépek.
2022. aug. 2. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg szorítsd össze a fogadat és haladj előre. A diplomákat meg elvileg kiadják most már.
2022. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"már most rosszul érzem itt magam, és pszichoszomatikus tüneteim vannak tőle." - ez a jel, hogy nem vagy jó helyen, és változtatnod kell.
2022. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!