Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mostanság...

Mit tegyek, ha mostanság gollem-nek csúfolnak, és már magam is elhiszem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy évek óta egyedül élek. Igazából nem számíthatok másra, csak magamra. Nem voltam sosem társasági ember, és barátaim sem voltak. Akad néhány ismerős a közösségi oldalon, de azok közül a 99% még sosem látott élőben. Pár évvel ezelőtt eljártam randizni, próbálkoztam, de mindig kinevettek vagy lepattintottak. Hiába fogytam le, mert amikor túlsúlyos voltam, akkor disznónak csúfoltak, most meg gollem lettem. Borzalmas így élni, hogy a társadalomtól elvárt átlagos szintet sem ütöm meg a kinézetem alapján. Negyven felett vagyok, sosem volt igazából senkim, mármint kapcsolatom, még csak futókaland sem. Néha valaki rámír, hogy jól vagyok e, meg ilyenek, és kb ennyi. Tudom, mert látják, hogy ronda vagyok, ezért, akik ismernek nem is firtatják. Szörnyű így élni, hogy alapvetően sehová sem mehetek. Kora reggel, hajnalban járok boltba, dolgozni, és lényegében ennyi. Letettem a párkapcsolatról, meg már nem is érdekel, mivel eléggé feszengek nő jelenlétében, elég ha csak a tömegközlekedésen mellém áll vagy ilyesmi. A buszon is többször láttam, hogy nők ilyen-olyan korosztályból fintorognak rám. Úgy döntöttem, bár nem volt egyszerű, hogy max 45 éves koromig eléldegélek így, valahogy megpróbálom, aztán ebből nekem elég is volt. Nekem ne is tanácsolja senki a pszichológust, mert azzal kezdődik a dolog, hogy nem én magamat neveztem el sertésnek és gollem-nek. Nem én magamat kiáltottam ki torzszülött egyénnek. Szóval, ezzel hiába szaladok pszichológushoz. És ez az elfogadom magam, mások is elfogadnak duma sem állja meg a helyét, mivel volt időszak, mikor bemeséltem magamnak, hogy nem is vagyok ronda, de végül mindig akadt valaki, aki rávezetett az ellenkezőjére. Hát, így van ez, így maradtam tanács meg úgy minden nélkül. És kb ez megy tinédzser korom óta.

2022. aug. 2. 14:47
1 2
 11/17 Shaddark ***** válasza:
90%

"Én ronda vagyok, te ostoba. Dugunk?"

:))))))

Nah, a haveromnak kb, ilyen szövege is volt, annyira laza és magabiztos, hogy akik először furán nézték azok is beleszerelmesedtek egy pár perces szóváltás után.

2022. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

A jóindulatú válaszolóknak nyugodtan küldd el a fotódat, mondjanak véleményt rólad privátban!

Nem fognak szemétkedni!

Legalább kapsz együtt érző,őszinte visszacsatolást az arcodról!

Nem azt mondom, hogy hazudni fognak, milyen jól nézel ki, hanem azt hogy enyhébb formában jelzik mi az ami nem okés!

2022. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A 11-es által említett szexuális tevékenység sajnos tőlem olyan távol áll, mint Makó-Jeruzsálemtől. Igazából már nem is vágyom rá, mert többen említették, hogy bottal sem piszkálnának meg. Hát, megértem. Na, mindegy. Gyűlölöm sajnáltatni magam, de azért jólesett kiírni magamból, hiszen nincs senki akivel ezt meg tudnám vitatni, bár ha belegondolok, ezen nincs is mit megvitatni.
2022. aug. 2. 16:06
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem küldök fotót, mert már nekem elég volt abból. Mikor társkeresőztem és elküldtem a képemet, jól tudtam, ott vége is lesz a beszélgetésnek. Hát így is volt. Ennyit a fotó küldésről meg a változtatásról.
2022. aug. 2. 16:08
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy jó lehetőséget hagytál ki, amiből tanulhattál volna!
2022. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Én írtam,hogy írj nekem.

Itt most nem társkeresőzöl hanem változtatni szeretnél, nem igaz?

Vagyis azért írtad ki ezt a kérdést mert elkeseredett vagy és szeretnél ebből kimászni és egy boldog életet élni.

Itt esetleg a külsőddel kapcsolatban is kapnál véleményeket idegen emberektől. Talán az öltözködésed vagy a stílusod nem a legjobb.

Ezeken pedig mind lehet változtatni.

Csak mivel Te egyáltalán nem szocializálódsz a sok negatív élmény miatt, így nem tudod merre indulj el.

Nincs olyan,hogy valaki csúnya és azért nincs kapcsolata.

Többet számít a stílusod,kisugárzásod,életszemléleted.

Sajnos mivel ennyire negatív vagy ez meglátszik rajtad gondolom és ez ijeszti el az embereket.

2022. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Fejben van a gond papi
2022. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!