Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legdurvább...

Mi volt az eddigi legdurvább atrocitás vagy megbotránkozás amibe belefutottatok Budapesten vagy hasonló nagyvárosokban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt első körben a drogosok, részegek, agresszív kéregetők és társaik által okozott kellemetlenségekre, akár veletek fordult elő, akár csak szem- és fültanúi voltatok valami ijesztő, megbotránkoztató vagy visszataszító dolognak.

2022. aug. 2. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

4-6 villamos

Hajléktalan egy szörnyen nagy teli kukazsákkal felszállt enyhén illuminált állapotban, kapaszkodni elfelejtett, első kisebb fékezéskor borult a hajléktalan, borult a zsák és annak gusztusos tartalma.

Szintén 4-6 vonala

Leült velem szemben egy 30-as pasi, akinek a kezéből egy injekciós tű állt ki..

2022. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Verekednem kellett, mert egy hajléktalan nem értette, hogy nincs nálam pénz...
2022. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Engem sosem ért különösebb attrocitás, azon kívül, hogy 1-2 kéregető betalált vagy a hajléktalanok látványa és szaga megcsapott, ha az utamat épp keresztezték, de engem személy szerint sosem támadtak meg, nem inzultáltak nem akartak megverni/lekéselni/leütni, szóval semmi ilyen "extrém" dolog nem történt velem.


-Elképzelhető, hogy azért, mert általában az I. és III. kerületekben tartózkodom (Víziváros és Óbuda), ahol kifejezetten jó a közbiztonság és 195 cm magas sportos testalkatú férfi vagyok.


Egyébként engem is érdekel, hogy például este ha 150 centis 18 év körüli lányként egyedül sétálnék haza mondjuk a Blaha Lujza térről az Orczy térig akkor békésen célba érnék-e

2022. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Budapesten voltam pár barátnőmmel. (Kb egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor voltam ott.) Valami aluljáróban voltunk és odajött egy cigány pasi és valami nagyon lehengerlő dumát nyomott beteg gyerekekről, hogy nekik gyűjt, teljesen normálisan beszélt, intelligensnek tűnt. Én nagy naivan leálltam hallgatni és adni akartam, de a pesti barátnőm aki már ismerte a dörgést, azonnal elhúzott onnan, szólni sem volt időm. A következő pillanatban arra ocsúdtam, hogy a pasi torka szakadtából üvölt hogy a k anyánkat, meg micsoda dagadt k-k vagyunk, dögöljünk meg, satöbbi. És az egész aluljáró minket nézett. A végén szinte futva kellett elmenekülni a pasi elől, mert egyre jobban felhúzta magát és egyre agresszívebb lett, olyan volt mintha nekünk akarna jönni. (Mellesleg kiskorú, tizenéves lányok voltunk.) Lehet hogy ez egy pestinek semmi, meg mindennapos, nekem sokkoló és ijesztő volt. Egy megyei jogú városban élek, nem valami zsákfaluban, de nálunk ilyen nincs, még csak hasonló sem. Mondanom sem kell hogy nem lett a szívem csücske Budapest. Remélem hogy kb soha többé nem vezet oda az utam, nekem nincs szükségem ilyen veszélyes, őrült emberekre.

Nagy ritkán kénytelen vagyok átautózni Budapesten, bőven elég az is amit akkor látok. Rémes egy város, de gondolom minden főváros hasonlóan borzalmas és élhetetlen.

2022. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy sötétebb bõrū brigád ki akart rabolni Felcsúton
2022. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
4-6-os villamos, feküdt egy ipse a villamos padlóján, olyan 2 méteres sugarú körben senki, (azon kívül szokás szerint tömve volt,) hanem onnan nézték, oda nem mentek hozzá. Én odamentem érdeklődni, hogy hívjak-e neki mentőt, de nem akart, azt is nehezen nyögte ki. Nem tudom, hogy jól tettem-e, hogy nem hívtam neki mentőt és nem tudom, hogy hová megy a világ, ha a tömött villamoson anélkül meg is lehet halni, hogy ez valakinek elérné az ingerküszöbét.
2022. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Blaha Lujza tér, téli hónap. Hajléktalan, nem túl kívánatos kinézetű nő egyetlen kabátban (alatta szó szerint SEMMI), az is elöl nyitva, fel-alá rohangál és üvöltözik:

- B*sszon meg valaki!!!!!!! HALLJÁTOK??!! B*sszon már meg valaki, B*sszatok már meg!!!!!!!!

Mondjuk nekem azért kellett onnan elemenekülnöm, mert már könnyeztem a röhögéstől. 😂😂😂

2022. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég Budapesten fültanúja voltam, hogy valaki fényes nappal úgy ordított, mérhetetlen kétségbeeséssel a hangjában, mint akit nyúznak. Vagy 1 percen keresztül. Nagyon remélem hogy nem megkéselték szerencsétlent, csak a villamos ment el előbb :D
2022. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

Számomra legdurvább ami a belvárosban, főleg Király utca környékén megy.


Ott van/volt mindig egy halom csöves, de brutálisan lecsúszott agresszív drogosok. Konkrétan minden nap balhéztak, verekedtek, össze szarták az utcát is.


És a legdurvább maga a tény, hogy semmit nem tettek, semmit nem tudtak tenni ellenük. Néha jött rendőr igazoltatni ha már nagy balhé volt de ennyi.


Egyik fazon olyan volt, hogy egész nap egy hálózsákban feküdt. De ennyi, a többiek hoztak neki enni inni az meg feküdt a hálózsákban. Konkrétan abba ürített. Aztán egyszer elvitték valami hajléktalan segítők, de öklendezve. Akkor derült ki hogy amúgy tud járni meg minden, csak nem szokott.

2022. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Illetve ami durva a pedofilok/perverzek a városban, főleg népliget környékén.


Egyszer egy barátnőmmel ott randiztunk, aztán csók, tapizás, minden volt fiatalon. Közben felfigyeltünk rá, hogy egy fazon folyton minket néz. Ha arrébb mentünk követett, aztán elindultam felé akkor elment más irányba, majd megint vissza jött. Ijesztő volt.


Plusz vidéki volt a csaj, alapból a szülei végig azt nyomatták, hogy Pest milyen veszélyes, erre tényleg.


Vagy ugyanott kolléganőm levideózott egy férfit aki nyilvánosan maszturbált és a farkát mutogatta. Rendőrt hívott, egy kosival vitték be őket kés konkrétan tovább kellett neki a rendőrségen maradni tanúvallomást tenni, mint a fazonnak akinek papírja volt róla, hogy nincs nála minden rendben így szabadon elmehetett.


Durva, hogy ilyenek szabadon mászkálnak és akár gyerekeknek is mutogatják a farkukat.

2022. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!