Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha hazáig...

Mit csináljak ha hazáig követett valaki?

Figyelt kérdés
A munkahelyemről (gyár) elindultam haza, és egy idő után feltűnt, hogy jön utánnam folyamatosan egy autó. Azt hittem a férjem. Hasonló volt a kocsi. Már beértem az utcánkba mikor megtudtam hogy ő már haza ért, és akkor leesett hogy engem hazáig követett valaki. Mikor a házunk előtt megálltam akkor fordult meg és ment el. Teljesen lefagytam. A rendszámát sem láttam. Csak a kocsi típusát nagyjából mikor megfordult. Mi a helyzet ilyenkor? Kicsit félek..
2022. aug. 2. 23:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

Nincs egy olyan kollégád aki rajong érted vagy tetszel neki? Vagy akár csak titkon álmodozik rólad?

Majd nézd meg a munkahelyed parkolóját, hátha felismered az autót amelyik követett.

Ha nem kolléga, és nem köthető a munkahelyhez, akkor más céllal követtek.Érezhetően nem az volt a célja hogy kiraboljon, megerőszakoljon.Ahogy megálltál az otthonodnál megfordult és elment.Tehát kiderült hol élsz.Lehet hogy rablás a cél.Ebben az esetben érdemes neked is és a családodnak is kiemelten figyelni a környéken,nem-e tűnik fel újra az az autó, vagy másik autó, ami idegen, semmi dolga nem lenne arra, de ott áll és ülnek benne.

De én az első verziót sanszosabbnak tartom.Valamelyik kollégádnak felkelthetted az érdeklődését, esetleg tetszel neki, vagy morbid esetben nézeteltérésetek volt.

2022. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%
Egyszer betörtek a barátnőmhöz. Ellopták a szennyesből a bugyiját meg a laptopját. :D
2022. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
22es miért tartja a barátnõd a szennyesben a laptopot?
2022. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező! Sikerült beszélni a rendőr ismerőssel?

Ilyen velem is volt már,de általában én reagáltam túl.

2022. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Engem inkább az érdekel, hogy végül történt-e valami kellemetlenség később.
2022. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi. Azóta voltunk külföldön 1 hétig, de minden rendben volt. Jobban figyelek azóta. A rendőr ismerős azt mondta, még nem bànt addig hiába bármi. De szerencsére nem volt ilyen “élményem” azóta.
2022. szept. 30. 06:07
 27/28 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végül minden rendben végződött.
2022. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
31%

Lehet szimplán arra ment ő is.Vagy valakinek megtetszettél és csak tudni akarta hol élsz.

Mindössze figyelj azért.

2022. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!